Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові засудили до 6.5 років позбавлення волі і конфіскацією майна продавця амфетаміну

У Чернігові засудили до 6.5 років позбавлення волі і конфіскацією майна продавця амфетаміну

 

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 24-річного чернігівця (уродженця села Малійки) Кузьменка Олександра Вікторовича в придбанні та зберіганні з метою збуту психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч.3 ст.307 КК України).Так, молодика визнано винним у тому, що в липні 2023 року він придбав психотропну речовину – амфетамін з метою його подальшого розповсюдження на території міста.
В ході проведення обшуку за місцем проживання засудженого виявлено та вилучено амфетамін, загальною масою понад 114 г.

Обвинувачений у судовому засіданні свою вину у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 307 КК України, визнав повністю та підтвердив фактичні обставини, викладені в обвинувальному акті, розповів у подрибицях, як став наркодилером у м.Чернігів та Славутич.


Також на суді виступив свідок, який знімав квартиру у Чернігові разом з обвинуваченим. Його допитували у суді, тому що Кузьменко попросив його забрати посилку з особистими речами з Нової пошти, а там його затримали поліцейські, бо у посилці виявились наркотики. Свідок сказав, що до затримання обвинуваченого йому не було відомо, що останній займався збутом наркотичних засобів. Інколи з обвинуваченим курив коноплю. Обвинувачений брав у нього у борг кошти, які потім повертав. Також інколи користувався його мобільним телефоном.

За результатами судового розгляду та оцінки наданих прокурором доказів, Новозаводським районним судом м.Чернігова обвинуваченому 2 лютого було призначено покарання у виді 6 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна за виключенням житла.

До набрання вироком законної сили засуджений перебуватиме під вартою в ДУ «Чернігівський слідчий ізолятор».

Gorod.cn.ua за інформацією Чернігівської окружної прокуратури

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: амфетамін

Добавить в: