Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Працівниця Сосницького медзакладу отримала 4 роки в'язниці за те, що торгувала амфетаміном

Працівниця Сосницького медзакладу отримала 4 роки в'язниці за те, що торгувала амфетаміном

 

20.06.2024 Сосницький районний суд Чернігівської області закінчив розгляд справи по обвинуваченню Чепурної Наталії Анатоліївни раніше не судимої, матері малолітньої дитини, яка працювала старшим інспектором з кадрів КНП «Сосницький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» у у скоєнні кримінального правопорушення за ч. 2 ст. 307 КК України (незаконне придбання, зберігання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, вчинений повторно, санкція - позбавленням волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна).Фото - ілюстративне


У судовому засіданні було встановлено, що жінка на початку 2024 року почала купувати амфетамін, а потім збувати його жителям громади. Згортки з небезпечною речовиною при цьому розміщувала біля зупинки громадського транспорту, аби покупці у подальшому забирали їх там. За її словами вона купувала наркотики по 300 гривень, збувала по 500. Амфетамін, зазвичай, зберігала на робочому місці у шухляді столу.

Обставинами, які пом`якшують покарання, суд визнав щире каяття та вчинення кримінального правопорушення внаслідок збігу тяжких особистих, сімейних обставин, так сім`я обвинуваченої перебувала у тяжкому матеріальному становищі, зокрема обвинувачена отримувала мінімальну заробітну плату, доглядала за чоловіком з 2 групою інвалідності (діагноз: шизоафективний розлад), помер 12.04.2024, також обвинувачена утримує малолітню дитину, має непрацездатну матір. І присудив їй 4 роки позбавлення волі з конфіскацією майна, окрім житла.

У вироку також зазначено, що жінка перебувала у СІЗО з 27.02.2024 по 07.03.2024. Речові докази у виді: її мобільного телефону марки Redmi, 20 доларів США; 20 Євро; грошові кошти в сумі 18725 грн. та автомобіль марки «VOLKSWAGEN POLO» у жінки конфіскували.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: медзаклад, Сосниця, наркотики, амфетамін

Добавить в: