Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Брусилові з'явилось тимчасове звалище, через розбір зруйнованих будівель у Новоселівці та в Чернігові

У Брусилові з'явилось тимчасове звалище, через розбір зруйнованих будівель у Новоселівці та в Чернігові

 

Коли недавно на в’їзді в село Брусилів Киселівської ТГ Чернігівського району почало зростати звалище, місцеві за­хвилювалися. Пішли розмови, що сюди сміття звозитиметься з усієї області, що тут будуватиметься сміттєпереробний завод тощо. 27 січня жителі ініціювали збори, на них запросили керів­ництво громади, аби прояснити ситуацію.Фото - ілюстративне

— На зборах були я і мій заступник, — каже голова Киселів­ської ТГ Володимир Шелупець. — Ми роз’яснили, що за підтримки міжнародної організації ПРООН і фінансуван­ня з Японії відбувається розбір зруйнованих будівель у нашій Новоселівці та в Чернігові. Фірма, яка цим за­ймається, сортує окремо будівельне сміття, пластик та інше. Пластик іде на наше офіційне сміттєзвалище. А земельна ділянка поблизу Брусилова розпоряджен­ням начальника Чернігівської ОВА В’ячеслава Чау­са була надана для тимчасового зберігання будівель­них відходів.

Є домовленість із фірмою, що роботи завершаться в кінці лютого, і потім нам можна буде цей будівельний матеріал використовувати для підсипки грунтових до­ріг, в першу чергу в Брусилові, де таких багато.

До слова, в Киселівській громаді внаслідок воро­жих обстрілів зруйновано повністю 156 будівель, част­ково — 352, із них 148 і 317 відповідно - в Новосе­лівці.

Джерело: газета “Гарт”, Аліна Ковальова

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Брусилів, звалище

Добавить в: