Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У спальному районі Чернігова виявлено незвичайне сміттєзвалище

У спальному районі Чернігова виявлено незвичайне сміттєзвалище

 

Відео, авторкою якого стала 29-річна Альона Кокшина, зібрало понад 45 тисяч переглядів у Тік-Тоці. У ньому чернігівка привернула увагу до стихійного сміттєзвалища, що утворилося на одній із ділянок біля колишнього Льотного училища. Невідомі викинули тонни дитячого та дорослого одягу посеред вулиці.За версією Альони, це — не лахміття, а гуманітарна допомога. Жінка розповідає: більшість речей — у чудовому стані, з оригінальними етикетками, котрі свідчать про те, що їх виробили в Нідерландах, Німеччині та Франції. Про загадковий смітник поблизу власного будинку місцева мешканка дізналася випадково.

– Моя мама йшла поряд із цим місцем, вона майже кожен день так ходить, через день. І вона мені сказала, що на лужку розкидані речі. Я подумала, що речі на лужку, класно, люди забирають, але коли я приїхала сюди з дитиною подивитися, то я очманіла, коли побачила те, що викинули. Це не нормально, тому я хотіла надати якийсь розголос, щоби люди забрали ці речі, поки не пішли дощі, – розповідає чернігівка Альона Кокшина.

Альона Кокшина вважає, що рішення такої проблеми є, оскільки значну частину викинутого одягу можна переробити, або використати повторно. А тому вона закликає небайдужих розібрати речі та якомога швидше доправити їх тим, хто цього потребує.

– Я би рекомендувала волонтерам приїхати та забрати їх, тому що речі гарні, просто вони так виглядають, як смітник, а, насправді, там гарні речі. Мені було дуже боляче морально. Як так, коли люди потребують, коли люди втратили домівки, – зазначила Альона Кокшина.


На місце, де невстановлені особи по суті утилізували одяг, прибули співробітники Муніципальної варти. Вони провели внутрішнє розслідування, під час якого вдалося з’ясувати: майже місяць тому сюди приїздила вантажівка, яка й залишила по собі купу речей невідомого походження. Це підтвердили перехожі та мешканці сусідніх будинків. Охоронці громадського порядку зафіксували на фото та відео наслідки забруднення довкілля.– Вони зафіксували, зробили геолокацію, щоб через Управління земельних ресурсів встановити місцезнаходження даного сміттєзвалища згідно координат. У земельних ресурсах цих даних не було по власнику. У ході опитування місцевих жителів нам вдалося встановити телефон контактної особи власника даної земельної ділянки, з яким ми зв’язалися мобільним, – повідомив начальник відділу з екологічної безпеки КП «Муніципальна варта» ЧМР Ігор Попов.

Як розповів Ігор Попов, представники Муніципальної варти обговорили з власником території вирішення цієї ситуації. Він в свою чергу зобов’язався в найкоротші терміни організувати прибирання.Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сміттєзвалище

Добавить в: