Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Попри чисельні удари долі вимушена переселенка з Херсонщини відкрила у Прилуках власну студію краси

Попри чисельні удари долі вимушена переселенка з Херсонщини відкрила у Прилуках власну студію краси

 

Вона все розпочала з нуля. Попри чисельні удари долі вимушена переселенка з Херсонщини Юлія Долгінова відкрила у Прилуках свою власну студію краси. Це сьогодні вона успішна і впевнена у собі бізнес-леді, а рівно 2 роки тому коли російські війська обстрілювали її рідне місто з землі та повітря, мріяла лишень про одне - аби вижити і врятувати родину. Повномасштабне вторгнення Юля з родиною зустріли у Новій Каховці.У Новій Каховці лишилися усі цінні речі, рідний дім та справа усього Юлиного життя. Її бьюті-кабінет, який вона довершено облаштувала буквально за місяць до повномасштабного вторгнення.

Тоді на емоціях Юля навіть і подумати не могла, що доведеться поїхати так надового і слід буде починати все з нуля. Заснувати власну справу у Прилуках її підштовхнув коханий чоловік. Аби підтримати Юлю, чоловік продав найдорожчу серцю річ - посилювач звуку (чоловік Юлі раніше захоплювався автозвуком, але також всі речі від улюбленої справи залишив вдома).

Юля пропрацювала 1.5 року у бьюті-сфері у Прилуках, набила клієнтську базу, накопичила кошти і врешті відкрила свій власний кабінет. Випадково знайшла оголошення, де здавали в оренду підходяще приміщення. У власника приміщення дружина була з Херсонщини, виявилось, що вона була викладачкою у Юлі вдома. Весь ремонт Юля зробила з чоловіком самотужки.Джерело: телеканал "ТІМ"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Долгінова, салон, Прилуки

Добавить в: