Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Майже 248 тисяч гривень для захисників зібрали школярі двох освітніх закладів міста Бобровиця

Майже 248 тисяч гривень для захисників зібрали школярі двох освітніх закладів міста Бобровиця

 

Майже 248 тисяч гривень для захисників зібрали школярі двох освітніх закладів міста Бобровиця Ні­жинського району.

У Бобровицькому ліцеї, де навчаєть­ся 466 дітей, за один листопадовий ярмарок вторгували майже 69 тисяч гривень.
— У ньому взя­ли участь учні з 1 до 11 класів. Ми вдячні їхнім батькам, що так ретель­но підготувалися й ак­тивно долучилися, — го­ворить директорка лі­цею Наталія Скакун.
— На продаж приносили різні смаколики, влас­норучно зроблені бре­локи, браслети та інше.

На наш ярмарок завіта­ло багато батьків, ба­бусь і дідусів, праців­ників міської ради, різ­них організацій. Були і військові. Усім сподо­балося. Зібрані кошти зразу ж перерахували в 35-ту окрему бригаду морської піхоти іме­ні контр-адмірала Михайла Петроградсько­го А звідти нам наді­слали відео зі словами вдячності, у якому за­хисники стояли на фоні придбаного за ці гроші автомобіля.

У Бобровицькому закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 — 795 учнів (із них 16 пе­ребувають за кордоном, на сімейній фор­мі навчання). Це 31 клас: із 1-го до 9-го — по три паралелі, два 10-х і два 11-х класи.

— Ініціатором проведення ярмар­ку було наше учнівське самоврядуван­ня, — розповідає директорка ЗЗСО Ві­та Лисенко. — До того ми проводили ба­гато всіляких акцій для допомоги: збира­ли й відправляли ліки, шкарпетки, засо­би гігієни захисникам, солодощі — дітям на звільнені території, збирали кришеч­ки тощо.
Скупчувати одночасно багато людей на ярмарку було боязко. Тож ми провели його у два етапи: 14 грудня — для дітей початкової ланки (були задіяні 11 кла­сів), 21 грудня — для 5-11 класів. Покуп­ця ми були як самі учні, так і батьки та інші гості.


Коли батьки в кожно­му класі підрахували ко­шти, ми здивувалися, бо й самі не очікували на та­кий значний результат учні та батьки початко­вої ланки зібрали 75 ти­сяч 676 гривень, а 5-11 класів — 102 тисячі 807 гривень! Причому ціни на те, що продавалося, бу­ли дуже демократични­ми: 5, 10, 15 гривень. Та­ку солідну суму вдалося зібрати за рахунок кіль­кості всього, що вистав­лялося на продаж. Бать­ки з дітьми настільки до­бре підготувалися, ми ду­же вдячні кожному!

Я переконана: якби учні початкової ланки ма­ли більше часу на продаж, то зібрали б не менш ніж 100 тисяч гривень. Але то­го дня було аж п'ять пові­тряних тривог, і ми що­разу спускалися в укрит­тя. 21 грудня теж оголо­шували тривогу, однак і за півтори години ярмарку­вання вдалося зібрати без малого 103 тисячі.

Зараз вирішуємо, що саме купити на загальну суму — майже 180 тисяч гривень. Хочемо не роз­порошувати кошти, а при­дбати щось значне — тепловізор або дрон (уже ці­кавилися цінами), і пере­дамо його в ту частину, де воює хтось із батьків наших учнів.Джерело: газета “Гарт”, Аліна Ковальова. Фото з альбомів освітніх закладів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Бобровиця, ярмарок, школярі

Добавить в: