Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » 11-річний чернігівець Кірілл нащедрував... золоту підвіску

11-річний чернігівець Кірілл нащедрував... золоту підвіску

 

— 31 грудня мій старший син Кірілл (йо­му 11 років) прийшов зі щедрування, і в його сумці з нащедрованими цукерками ми зна­йшли золоту підвіску. Прямокутну з камін­цем. Зараз шукаємо власницю. Віддамо тій жінці, яка зможе описати підвіску детально, — говорить чернігівка Яна Караджієва-Сироїд.— Не було думки лишити коштовну річ собі?

— Ні, син одразу сказав: «Мамо, треба знайти власницю». 1 січня цілий день нама­гався відтворити у пам’яті свій маршрут, зга­дував, де точно був. Щедрував у нашому мі­крорайоні Масани. Ми дали оголошення в чернігівські фейсбучні групи.
Там у коментарях одноголосно хвалять намір родини повернути коштовність її ха­зяйці й діляться власними схожими історі­ями: «Ми тричі знаходили телефони та їх власників. Тричі дитина губила свій, і його повертали люди. Добро повертається!»

— Якось він гуляв на площі і знайшов га­манець. Прийшов додому, показує і про­сить: «Напиши у фейсбуці». Я зробила допис в одній групі, й десь за годину нам зателе­фонували. І ми повернули гаманець власни­ці. У ньому було 8 640 гривень та документи (паспорт, права і банківські картки). На знак подяки жінка купила дитині цукерок. Від гро­шової нагороди ми відмовились..., - розповіла Яна ще одну схожу історію, яка трапилась з її сином.

Джерело: газета “Гарт”, Аліна Ковальова

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: підвіска, щедрування, Масани

Добавить в: