Поліція повернулась в Сосницю

 

У Сосницьку територіальну громаду знову повернули свій підрозділ поліції, який скоротили півроку тому.Про це повідомляє поліція Чернігівської області на своїй Facebook-сторінці.

Відділення поліції в Сосниці скоротили пів року тому. Будівлю фонд держмайна передав іншій організації, а самих працівників перевели до сусідньої Мени. Та ввесь цей час місцева влада Сосницької громади просила відновити роботу відділку поліції саме в Сосниці. Адже для громади з понад чотирма десятками населених пунктів одного патрульного авто разом з дільничними, які періодично чергували, не вистачало.

Тож було прийняте рішення, що підрозділ Корюківського районного відділу поліції, який скоротили пів року тому відновить виконання функцій організаційного центру і місця базування груп реагування патрульної поліції та дільничних офіцерів поліції саме в Сосниці.

«Це рішення повертає повноцінну поліцейську присутність у громаду, велику як територіально, так і за чисельністю населення. Таким чином, буде пришвидшено реагування на звернення громадян, а безпекова ситуація поліпшиться», – йдеться у повідомленні.

Джерело: газета "Чернігівщина", Марія Пучинець

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: поліція, Сосниця

Добавить в: