Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Ніжині попрощалися з солдатом Максимом Рибецьким

У Ніжині попрощалися з солдатом Максимом Рибецьким

 

19 грудня у Ніжині пройшла церемонія прощання з військовослужбовцем Максимом Рибецьким, який загинув 14 грудня під час виконання бойового завдання на Донеччині. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.

Солдат Рибецький Максим Олегович народився 09.04.1999 року у Ніжині. Тут зростав, протягом 2005-2014 років навчався у Ніжинській гімназії №3. Захоплювався спортом: займався дзюдо, шахами та футболом, з часом став активним вболівальником "Динамо". У 2014-2016 роках здобував освіту в Ніжинському ліцеї Ніжинської міськради при Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя.

Після ліцею вступив до Київського національного університету технологій та дизайну, але згодом вирішив побачити світ і поїхав за кордон. Через деякий час все ж таки повернувся в Україну, долучився до лав Захисників і від 2018 року боронив державу від російських загарбників. За час служби був нагороджений медалями "За військову службу в Україні", "За особливу службу" III ступеня, почесним нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ "Золотий Хрест", відзнакою «Хрест пошани», відзнакою командира ОТУ «Лиман».

Після початку повномасштабної війни, яку зустрів у рідному Ніжині, без вагань повернувся до побратимів та став на захист Батьківщини у складі одного з підрозділів військової частини А0281. Загинув 14 грудня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Попрощалися з воїном у Ніжині в Соборі Всіх Святих, поховали на Мигалівському кладовищі.


Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ніжин, Рибецький

Добавить в: