Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Російські диверсанти 1 грудня вбили прикордонника і лісівника

Російські диверсанти 1 грудня вбили прикордонника і лісівника

 

На сайті Носівської міської ради 3 грудня з'явилось повідомлення про те що громада втратила Руслана Сергійовича Волоха (21.01.1999 -1.12.2023). 24-річний чоловік був прикордонником (звання сержант) і ніс службу на північному кордоні нашої області.

Прикордонні війська були для нього близькими. Мав досвід, бо й строкову службу проходив у цих військах, щоправда на Львівщині. Після повномасштабного вторгнення Руслан виконував обов’язки інспектора прикордонної служби І категорії вже недалеко, на Чернігівщині.1 грудня підрозділ Руслана зіткнувся з диверсійно-розвідувальною групою ворога, на жаль для нього цей день став фатальним.

У чоловіка лишились батьки - Людмила Григорівна та Віктор Володимирович, наречена Анастасія і брати.

Поховали Руслана Волоху на кладовищі по вул. Центральна (в напрямку с. Андріївка) 4 грудня.

Як повідомляє "Суспільне Чернігів" 1 грудня в ході зіткнення з російською ДРГ з прикордонниками також загинув лісівник філії "Чернігівське лісове господарство" ДП "Ліси України" Андрій Трихліб".Андрій Трихліб народився 27 липня 1983 року в селищі Любеч на Чернігівщині в родині лісівника. Був на посаді лісоруба Любецького лісництва, а згодом став майстром лісу. У 2014-2015 роках Андрій брав участь в антитерористичній операції на сході України. У 2022 році після початку повномасштабного вторгнення понад рік був на сході України.

Згодом Андрія Трихліба перевели служити на Чернігівщину. Поховали Андрія Трихліба на місцевому кладовищі в Любечі.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: прикордонник, лісівник, Волоха, Трихліб, загинув, Носівка, Любеч

Добавить в: