Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Донька загиблого воїна Олега Леонтьєва в суді відновлюватиме ім'я батька в списках підрозділу

Донька загиблого воїна Олега Леонтьєва в суді відновлюватиме ім'я батька в списках підрозділу

 

Олег Леонтьєв - воїн-доброволець, який загинув, захищаючи Чернігів (під час бомбардування стадіону 11 березня 2022 року). Його ім'я було втрачене зі списків особового складу військової частини, де він проходив службу. Щоб відновити ці втрачені дані, а заразом і справедливість Ірина Леонтьєва - донька воїна, загиблого при захисті Чернігова, добиватиметься через суд поновлення батька у списках військової частини.На фото - Ірина Леонтьєва


Ірина розповіла, що її батько пішов на захист міста 25-го лютого зі зброєю, яка видавалась всім добровольцям, які брали участь в обороні Чернігова. Військовослужбовці, з яким Олег Леонтьєв перебував у день своєї загибелі на стадіоні ім.Гагаріна були записані заднім числом до певних бригад чи підрозділів. Дівчина наголошує, що поки що їй не вдалось добитись даних, в яких було б зазначено до складу якої військової частини чи ТРО був приписаний її батько.

Побратим Олега Леонтьєва Володимир Булаш розповів, що зустрівся з ним 26-го лютого. В цей день їм вручили зброю і набої, занесли їх дані (згідно з інформацією з паспорту та ІНН) до списків.

Юрій Медвідь також побратим загиблого Леонтьєва каже, що є свідки його загибелі на стадіоні.

Всупереч всім цим фактам досі у свідоцтві про смерть Олега Леонтьєва не виправлені помилки. Вказана невірна дата смерті та її причина "від військових дій". Ірина Леонтьєва пояснює, що це не одне й те саме, коли вказується причина, що людина загинула в ході захисту батьківщини. І що основна задача - довести у суді саме це.

Рідні й побратими не припиняють збирати докази участі Олега Леонтьєва у бойових діях із захисту України.Джерело: "Північна брама"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Леонтьєв, загинув, стадіон

Добавить в: