Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У чернігівському драмтеатрі показують виставу з незвичайними декораціями

У чернігівському драмтеатрі показують виставу з незвичайними декораціями

 

30 листопада та 1 грудня у Чернігівському драмтеатрі проходить показ вистави “5 пісень Полісся”. Спеціально для неї було створено велику декорацію, художником-постановником Олегом Татаріновим. “5 пісень Полісся” - це соціальна драма, режисер - киянин Ігор Матієв, написала п'єсу Людмила Тимошенко у 2020-му році. За сюжетом розповідається про 5 різних історій, які авторка збирала по Чернігівському регіону зі слів очевидців. Події відбуваються у різних місцях та у різному часі.



На фото - режисер Ігор Матієв


Події вистави починаються у 1940-му році і закінчуються у 2020-му. Одна з історій “5 пісень Полісся” пов'язана з авантюрою, яку створили для себе 2 підлітки - Оксана та Андрій.

Роботу над виставою чернігівські актори почали майже одразу після прильоту "Іскандера" по театру 19 серпня 2023 року. Тоді у будівлі обласного театру постраждав дах, були вибиті майже всі вікна.

За словами керівника драмтеатру Сергія Мойсієнка на минулому тижні вже встановили 67 вікон та частину дверей, які надала міжнародна організація "Партнерство за сильну Україну". Протягом осені працівники театру робили тимчасове накриття на даху, аби найближчим часом можна було законсервувати будівлю.

У планах колективу вже у лютому відкрити глядацьку залу. Але поки - це все лише в планах.



Джерело: телеканал "Дитинець"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: драмтеатр, вистава, Мойсієнко

Добавить в: