Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Відкрито проїзд вул. Любецькою. Автобуси № 26 та 25/25А повертаються на постійні маршрути

Відкрито проїзд вул. Любецькою. Автобуси № 26 та 25/25А повертаються на постійні маршрути

 

Враховуючи завершення ремонтних робіт по вул. Любецькій, та у зв’язку з відкриттям ділянки дороги від вул. І. Мазепи до вул. Ріпкинської, з 28 листопада автобуси № 26 та 25/25А повертаються на свої звичні маршрути. Про це повідомляє управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку Чернігівської міської ради.Автобусний маршрут № 25/25А «Завод Силікат — вул. Курсанта Єськова/Півці» від кінцевої зупинки «Завод Силікат» з вулиці Івана Мазепи повертатиме на Любецьку з подальшим рухом вул. Ріпкинська, Тероборони і далі за своїм маршрутом.

Автобусний маршрут № 26 «Пляж "Золотий берег"- мікрорайон Айстра» від кінцевої зупинки «Золотий берег» з вул. В'ячеслава Чорновола повертатиме на Любецьку з подальшим рухом вул. Ріпкинська, Тероборони та далі за своїм маршрутом.


За аналогічним маршрутом цими вулицями автобуси рухатимуться і у зворотному напрямку.

Містянам необхідно враховувати зазначені зміни та заздалегідь планувати свої маршрути.

Нагадаємо, переглянути схему маршрутів та відстежити рух автобусів у режимі реального часу можна, скориставшись мобільним застосунком DozoR City або сайтом.

Джерело: пресслужба Чернігівської міської ради

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Любецька, транспорт, автобус

Добавить в: