Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На війні загинув багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингу з Чернігова

На війні загинув багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингу з Чернігова

 

Кікбоксер підірвався на міні під час бойового завдання. Медики ампутували йому ногу.

Внаслідок важкого поранення, отриманого на одній з ділянок фронту, помер Заслужений майстер спорту України та багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингу Сергій Лисюк. Про це повідомили на факультеті фізичного виховання НУЧК імені Т.Г. Шевченка на своїй сторінці у Facebook.

"Чернігів втратив видатного кікбоксера Сергія Лисюка внаслідок клятої війни. Наші щирі співчуття дружині Олені Бібік, рідним та близьким Героя. Дякуємо всім за молитви та фінансову підтримку в цей важкий час", — йдеться в повідомленні.

Кілька днів тому знайомі родини повідомляли, що Сергій Лисюк отримав важке поранення, підірвавшись на міні, виконуючи бойове завдання на Донецькому напрямку. Він перебував в реанімації у шпиталі міста Дніпро.

Чоловіку ампутували ногу. Громада збирала кошти на його лікування. За добу вдалося зібрати понад півмільйона гривень на лікування. Лікарі Дніпра близько 10 днів боролися за життя титулованого спортсмена й захисника з Чернігівської області, але травми виявилися надто тяжкими.

"Сергій 6 разовий чемпіон світу з кікбоксингу. Він сам по собі порядна, чесна, справедлива людина. Всі робимо максимально для того, щоб зібрати кошти на лікування. Дякую кожному, родині яка підтримує, друзям. Надіюсь у нього все буде добре", — розповідав Андрій Кужельний, керівник федерації кікбоксингу Чернігівщини (ISKA).


Чоловік був одружений, виховував сина.

До війни Сергій Лисюк працював в Академії Державної пенітенціарної служби старшим викладачем кафедри фізичної підготовки.Джерело: focus.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Лисюк, кікбоксер

Добавить в: