Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові провели в останню путь солдата Олександра Пряхіна

У Чернігові провели в останню путь солдата Олександра Пряхіна

 

21 листопада у Чернігові пройшла церемонія прощання з солдатом Олександром Пряхіним, який загинув у березні 2022 року під час виконання бойового завдання з оборони Чернігова поблизу населеного пункту Лукашівка. Протягом цього часу воїн вважався зниклим безвісти. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.

Солдат Пряхін Олександр Володимирович народився 12 березня 1981 року у родині військового. У 1987 році почав навчатися у Чернігівській середній школі №29, з часом закінчив здобувати середню освіту у ліцеї №16. Далі вступив до Чернігівського технікуму транспорту та компʼютерних технологій, де навчався на автослюсаря. Працював за фахом у приватному підприємстві. Водночас розпочав навчання у НУЧП на менеджера. Після закінчення університету працював менеджером у магазині "Відень", а потім - у магазині "Епіцентр".

Після початку повномасштабної війни долучився до оборонців Батьківщини. Захищав Незалежність України в складі одного з підрозділів військової частини А7105 на посаді розвідника-кулеметника. Загинув у березні 2022 року під час виконання бойового завдання з оборони Чернігова поблизу населеного пункту Лукашівка. Протягом цього часу воїн вважався зниклим безвісти, але сьогодні рідним нарешті вдалося провести його в останню путь у Катерининській церкві. Поховали Олександра на кладовищі Яцево.


Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Пряхін, солдат, Лукашівка, загинув

Добавить в: