Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Начальник Корюківської РВА Іван Ващенко йде з посади

Начальник Корюківської РВА Іван Ващенко йде з посади

 

10 листопада Кабмін погодив звільнення 33-річного Івана Ващенка з посади начальника Корюківської РВА.За фахом він юрист — магістр цивільного права. Наці­ональну академію внутріш­ніх справ України закінчив у 2014 році. Потім проходив і військову службу за призовом під час часткової мобілізації: служив у зоні АТО, був розвідником. Пізніше працю­вав юрисконсультом у ДСНС.

У 2020-му Іван Ващен­ко був обраний заступником голови Координаційної ради ветеранів АТО/ООС при Чернігівській ОДА, а в серпні 2021-го очолив її.

До призначення на посаду голови Корюківської РДА (25 січня 2022 року) працював начальником юридичного відділу Корюківської міськради. На початку повномасштабного вторгнення — 25 лютого 2022 року — був призначе­ний начальником Корюківської РВА.

Тож після звільнення (воно, як і призначення на цю по­саду, — компетенція Президента України) жителі району пророкують Іванові Ващенку кар’єрне зростання. Хто стане новим начальником Корюківської РВА, поки що не відомо.

Джерело: газета “Гарт”, Марія Ісаченко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ващенко

Добавить в: