Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Співачка з Ніжина приголомшила потужним вокалом та розвернула усі крісла тренерів

Співачка з Ніжина приголомшила потужним вокалом та розвернула усі крісла тренерів

 

24 вересня розпочався останній епізод "сліпих прослуховувань" в рамках шоу "Голос країни-13". Першою на сцену дивувати тренерів вийшла співачка-початківиця із Ніжина Ізабелла Іващенко.21-річна учасниця проєкту нині живе у Великій Британії, куди вона вимушено поїхала через повномасштабну війну. За кордоном Ізабелла не хотіла сидіти, склавши руки, тож вигадала спосіб, як прославляти Україну. Дівчина разом з іншою співачкою організувала дует, записала авторські пісні та почала давати концерти.

"Коли я переїхала до Великої Британії, я зустріла музикантку зі Львова Марію. Ми подумали, що ми можемо зробити, як музиканти, в іншій країні, щоб допомогти більше розповсюджувати інформацію про Україну. Ми тижнями не виходили з кімнати та створювали програму "Звук України", робили презентацію, писали пісні англійською та українською мовами. Ми мали вже близько 30 концертів в маленьких селах та містечках Британії", - поділилася учасниця.

На "Голосі країни" Ізабелла виконала трек британського співака Сема Райдера - Spaceman. Тренери були настільки приголомшені потужним вокалом учасниці, що всі чотири натиснули червону кнопку та почали вмовляти її обрати саме їхню команду.

Сама ж Ізабелла зізналась, що не очікувала, що всі тренери розвернуть свої крісла. Вислухавши всіх зіркових наставників, учасниця пішла до команди Артема Пивоварова.Джерело: ТСН

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ніжин, конкурс, співачка, Іващенко

Добавить в: