Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чернігівець Олег Леонтьєв, який загинув на стадіоні досі не значиться військовослужбовцем

Чернігівець Олег Леонтьєв, який загинув на стадіоні досі не значиться військовослужбовцем

 

Юрій Медвідь - учасник оборони Чернігова в 2022 році, один із захисників стадіону. Був тяжко поранений під час бомбардування 11 березня (7 годин перебував затиснений під завалами).На фото - Юрій Медвідь

Після лікування продовжив військову службу. І зараз служить - у віці 58 років.
Щойно пан Юрій отримав державну відзнаку від Ради національної безпеки і оборони України.
Нагороду вручив Юрій Русанов, голова обласної Асоціації ветеранів та інвалідів Афганістану і антитерористичної операції - адже Юрій Медвідь є учасником цієї Асоціації.

"Відзнака - це приємно", - каже воїн. - "Але для мене зараз головне - вшанувати добре ім'я і пам'ять мого побратима Олега Леонтьєва". Олег був напарником Юрія і загинув під час того ж бомбардування стадіону 11 березня. Через якісь бюрократичні помилки ім'я Олега Леонтьєва не було внесене до списків частини. Хоча, звичайно, є багато свідків-побратимів, що служили з ним пліч-о-пліч.


На фото Олег Леонтьєв

Нагадаємо, що під час бомбардувань стадіону загинули ще семеро бійців:

Олександр Колосок, Павло Железняк, Павло Єременко, Віктор Антоненко, Ігор Косівцов, Андрій Губський, Валерій Акуленко. Вони нагороджені Орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно).

Тож ім'я Олега Леонтьєва має бути вшановане поряд з цими іменами героїв. Це важливо і для сім'ї воїна, і для його побратимів, і для всіх чернігівців - переконаний Юрій Медвідь.

Олега Леонтьєва поховали на кладовищі «Яцево» у рідному Чернігові. У нього залишилися батько, брат і донька.Джерело: "Північна брама"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Леонтьєв, стадіон, загинув

Добавить в: