Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чернігівщина попрощалась з трьома захисниками

Чернігівщина попрощалась з трьома захисниками

 

14 та 15 листопада на Чернігівщині пройшли церемонії прощання з трьома військовослужбовцями, які загинули на війні. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.

Головний сержант Полівода Олександр Миколайович народився 28 серпня 1972 року у селі Вовчок Козелецької громади. Навчався в місцевій 8-річній школі, у 1987 році вступив до середнього професійно-технічного училища №18 м. Чернігова, який закінчив у 1990 році. Протягом 1990-1992 років проходив військову службу, а у 2015-му та 2016-му роках брав безпосередню участь в антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. З початком повномасштабної війни не зміг лишитися осторонь та за власним бажанням став на захист України. Боронив Батьківщину у складі одного з підрозділів військової частини А1815 на посаді "старший стрілець". Загинув 13 листопада 2022 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Протягом цього часу воїн вважався зниклим безвісти. Сьогодні рідні та близькі нарешті змогли попрощатися з ним у рідному селі. Поховали Захисника на місцевому кладовищі малої батьківщини 14 листопада.


Солдат Гребеник Максим Анатолійович народився 13.01.1992 року в с. Селище Ніжинського району. Тут закінчив місцеву школу, далі навчався в Київському механіко-металургійному технікумі, а після нього вступив до Київського будівельного університету. Після навчання працював будівничим. У лютому 2022 року став на захист України. Спочатку боронив Батьківщину у лавах ТрО, але згодом пройшов додаткові навчання на Житомирщині та вирушив боронити східні кордони держави у складі одного з підрозділів військової частини А0224 на посаді водія протитанкового відділення. Протягом цього часу не раз рятував життя побратимам, надаючи вчасну та якісну першу допомогу. За сумлінне виконання покладених на нього обов'язків був нагороджений відзнакою Президента України - «За оборону України» та нагрудним знаком МОУ - «Честь і Слава». Загинув 10.11.2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Попрощалися з воїном та поховали його на кладовищі малої батьківщини 15 листопада.

Старший лейтенант Майстренко Вячеслав Анатолійович народився 28.03.1974 року у Прилуках. Після закінчення місцевої школи вступив на навчання до Васильківського авіаційно-технічного училища на Київщині. Проходив військову службу у лавах ЗС України. Цього року став на захист України від російських окупаційних військ у складі одного з підрозділів військової частини А7013 на посаді командира гранатометного взводу. Під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку отримав поранення. Проходив лікування та реабілітацію, але внаслідок ускладнення після отриманого поранення, на жаль, 12.11.2023 року серце Захисника зупинилося назавжди. Попрощалися з воїном у Соборі Різдва Пресвятої Богородиці, поховали на кладовищі села Новий Побут на Прилуччині 15 листопада.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: попрощалися

Добавить в: