Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » «Чернігівська капела»: що готує до Різдва туристично-інформаційний центр

«Чернігівська капела»: що готує до Різдва туристично-інформаційний центр

 

Традиції різдвяних свят нашого краю. Вивчення українських колядок та пісень, тематичні майстер-класи, екскурсії та зустрічі. Усе це в межах нового просвітницького проєкту «Чернігівська капела» чекатиме на дітей та дорослих починаючи з 14-го листопада. Програму святкового настрою для містян підготувало управління культури та туризму спільно з художньою та другою музичною школами.

За словами Катерини Литвин, зараз від чернігівців йде великий запит саме на українські традиції. Аби зібрати інформацію про історію та звичаї святкування Різдва на Чернігівщині, спеціалісти управління культури та туризму спілкувалися з мешканцями області.

Відчути атмосферу Різдва та відвідати майстер-класи з 14-го листопада в туристично-інформаційному центрі діти 6-9 років зможуть щовівторка, а 10-14 – щосуботи.

Зареєструватись на святкові майстер-класи можна онлайн. І хоча кількість місць обмежена, кожен, хто відвідає туристично-інформаційний центр у період з 14-го листопада по 24-те грудня, зможе зануритися в різдвяну казку, а на святвечір заспівати чернігівську колядку у сквері імені Богдана Хмельницького.Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Різдво

Добавить в: