Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Автобусні маршрути № 31 та № 25/25А тимчасово змінять свій рух

Автобусні маршрути № 31 та № 25/25А тимчасово змінять свій рух

 

У Чернігові з 9 по 18 листопада буде перекритий рух автотранспорту на ділянках вулиць Тероборони та Спортивної, де проводитимуться ремонтні роботи. На час перекриття до маршрутів автобусів № 31 та № 25/25А будуть внесені тимчасові зміни.Про це повідомляє управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку міської ради.

Відповідно до першої схеми перекриття:

рух автобусів № 31 від вулиці Тероборони буде скеровано вулицею Леоніда Пашина до зупинки "Геріатричний пансіонат" та за аналогічним маршрутом у зворотному напрямку. Звертаємо увагу, що таким чином автобус не їхатиме до зупинок "вул. Федора Уманця" та "Подусівка".Відповідно до другої схеми перекриття:

рух автобусів № 31 від вулиці Тероборони буде скеровано в об'їзд перекритої ділянки вулицями Дніпровська, Попова, Тероборони до кінцевої зупинки "Подусівка" в прямому та зворотному напрямках;рух автобусів № 25/25А від вулиці Тероборони буде скеровано в об'їзд перекритої ділянки вулицями Дніпровська, Попова, Леоніда Пашина та далі за своїм маршрутом у прямому та зворотному напрямках.

Джерело: chernigiv-rada.gov.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: автобус, маршрут

Добавить в: