Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » «Ягідну країну» викупив відомий чернігівський підприємець Юрій Синиця

«Ягідну країну» викупив відомий чернігівський підприємець Юрій Синиця

 

У фермерського господарства «Ягідна країна», що в Киселівці, як їхати з Новоселівки в бік Мени, змінився власник. Був Андрій Федчук, став відомий у Чернігові підприємець Юрій Синиця.Під час боїв за Чернігі, територія «Ягідної країни» постраждала. Були прильоти в цех по пакуванню солодкої кукурудзи. Побиті вікна, двері в будиночку, з якого торгували продукцією. Розтрощені теплиці. Андрій Федчук виїхав за кордон, а працівники не знали, чи вийдуть на роботу.

Та «Ягідна країна» відкрилася і навіть розширилася. Великий банер улітку з’явився і над київською трасою, в Ягідному під Черніговом.


Компанія запрошувала чернігівців і з найближчих сіл на роботу. Збирати і фасувати кукурудзу, кавуни. За годину роботи платили 60 гривень. І доплачували 40 гривень на дорогу. Працювати треба без вихідних. Робота за трудовим договором. Гроші бухгалтерія виплачувала два рази на місяць. Робочий день з восьмої ранку до шостої вечора. Заробіток сезонний. З ранньої весни до пізньої осені. Узимку відпочинок. Так пояснюють працівники «Ягідної країни».

Кажуть, Андрій Федчук з-за кордону не повернувся, вводить у курс справ нових власників. Юрій Синиця — це «Колар Компані», виробник товарів для тварин: іграшки, одяг, нашийники, повідки, намордники і т. д. Побудували стадіон на виїзді з Чернігова, в районі ЗАЗу.

На сайті «Оперндатабот» значиться, що кінцевим бенефіціарним власником «Ягідної країни» 8 травня цього року став Юрій Юрійович Синиця. Також він значиться як один з уповноважених осіб в компанії «Колар Компані». Директор — Микола Юрійович Синиця. А засновником значиться Юрій Петрович Синиця.

Джерело: Юлія Семенець, vestgazeta.com.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Синиця, ферма

Добавить в: