Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові на об'їзній дорозі вирва глибиною п'ять метрів

У Чернігові на об'їзній дорозі вирва глибиною п'ять метрів

 

Мова про ділянку дороги з чотирма смугами, що проходить між мікрорайоном Стара Подусівка та вулицею Ціолковського. Одна зі смуг частково зруйнована, глибина вирви близько п'яти метрів. Насип продовжує руйнуватись.

Як пояснила представниця управління ЖКГ Чернігівської міськради Тетяна Корж засипати вирву і полагодити ділянку дороги не можуть, бо рік шукали на чиєму вона балансі.


За словами Тетяни Корж, виявили підмивання дороги торік у грудні. Почали шукати власника ділянки. У вересні цього року з'ясували, що земля належить Новобілоуській громаді. Проводити ремонт на ділянці, що не належить місту, за гроші міського бюджету заборонено, каже Корж. Щоб відремонтувати ділянку необхідно забрати її у постійне користування до міста Чернігова. Процедура, з її слів, тривала, і ремонт не розпочнуть поки не вирішать питання передачі землі.

Голова Новобілоуської громади Дмитро Федоров  сказав: вони готові передати ділянку. У жовтні була сесія сільської ради, на якій депутати погодили розробку проєкту з відведення землі. На наступній сесії у грудні відрізок дороги остаточно передадуть у користування Чернігову, повідомив Дмитро Федоров. Самостійно відремонтувати провалля Новобілоуська громада не може.

Коли саме розпочнуть ремонтні роботи на цій ділянці дороги в управління ЖКГ не знають. Наразі місце, де утворилося провалля позначили сигнальною стрічкою.

Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: провалля, Подусівка, вирва, дорога, об'їзна

Добавить в: