Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Подружжя французів привезли 22-гу вантажівку допомоги для чернігівців

Подружжя французів привезли 22-гу вантажівку допомоги для чернігівців

 

Подружжя французів привезли 22-гу вантажівку допомоги для чернігівців на склад благодійного фонду “Паляниця-Україна”. Тут їх зустріли вже, як рідних. Від початку повномасштабного вторгнення свою роботу розпочав благодійний фонд “Паляниця-Україна”. Волонтери передають військовим турнікети, ноші, збирають необхідні продукти, медичні засоби для тактичних медиків, які рятують наших військових. Після деокупації Чернігівщини, “Паляниця-Україна” продовжує допомагати цивільному населенню. Візочки для маломобільних людей, протипролежневі матраци, ортопедичні ліжка, ходунці для пересування, одяг, посуд, продукти та засоби гігієни для тих, хто втратив житло, або тим, хто цього потребує.

Такий гуманітарний вантаж допомагають зібрати та передати волонтери "ARASFEC" з Франції.Анрі Давід віце-президент гуманітарної асоціації "ARASFEC":
- Все почалось 24 лютого 2022 року, коли ми дізналися, що розпочалося повномасштабне вторгнення і зідзвонилися з нашою родиною, яка проживає у Чернігові. Ми зробили все, щоб перевезти сім'ю у Францію і вберегти їх. Я особисто поїхав до кордону з Україною, щоб забрати їх.
- Ми постійно шукаємо нові можливості допомоги, звертаємось до підприємців, лікарень, санаторіїв, будинків для літніх людей, аби знайти обладнання, яке стане у нагоді українцям.

У Франції Анрі, разом з дружиною чернігівкою Оленою почали шукати шляхи допомоги нашому місту. За час повномасштабної війни росії з Україною подружжю вдалося зібрати 22 вантажівки допомоги для чернігівців від французів.

У гуманітарній асоціації "ARASFEC" 30 волонтерів, найстаршому з яких 84 роки. Вони охоче допомагають у пошуках речей та продуктів, необхідних для цивільних та військових. Своїми силами і завантажують цю допомогу до вантажівки.


За візком для чоловіка прийшла і Тетяна. 15 березня 2022 року під час чергового мінометного обстрілу Тетяна і її чоловік Михайло та 9-річний син Іллюша отримали поранення. В Іллі постраждали тазові кістки, були глибокі рани. Добу медики боролися за життя дитини, але врятувати його не вдалося. У мами частково роздробило стопу, перебило сухожилля на руці та поранення по всьому тілу. У чоловіка Тетяни Михайла постраждало все тіло, роздроблена кістка на руці, пробиті легені, він не ходить самостійно і досі лікується.

22-га вантажівка від "ARASFEC" привезла інструменти для відбудови: плитку, лінолеум, піч для обігріву та обладнання для кабінету подолога.

Разом з Анрі до Чернігова приїхав Рішар, який має у Франції свою будівельну школу, у якій будівельники мають змогу вдосконалювати свої знання, або ж навчатися чомусь новому. До Чернігова Рішар приїхав ділитися досвідом з волонтерами, які відновлюють знищене росіянами житло та розповісти про будівельні методики, які давно практикують у Франції.

Окрім цього волонтери привезли фінансову допомогу, яку вдалося назбирати на благодійних концертах. Гуманітарній асоціації "ARASFEC" вдалось зібрати 3000 євро.

Людмила Одноколова засновниця благодійного фонду “Паляниця-Україна” повідомила, що ця сума піде на закупівлю медичних турнікетів та ноші для евакуації поранених.Джерело: телеканал "Дитинець"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: французи, допомога, благодійність

Добавить в: