Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У драмтеатрі відкриють 98-й сезон «Гріхом» Винниченка

У драмтеатрі відкриють 98-й сезон «Гріхом» Винниченка

 

Після ракетного удару 19-го серпня драмтеатр готовий приймати глядача у нових умовах. 98-й театральний сезон розпочнеться 6-го жовтня з вистави «Гріх» Винниченка. Вистави проходитимуть в експериментальному просторі "Сцена на сцені", або на "Білій сцені".На фото - Сергій Мойсієнко

Сергій Мойсієнко директор-художній керівник Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім.Т.Шевченка:
- Наша будівля визнана аварійною, але вона частково придатна для експлуатації в разі дотримання певних обмежень. Глядацька частина театру - на сьогодні не придатна до експлуатації, оскільки найбільше зруйнована і потребує, у першу чергу, рятівних консерваційних робіт.
- Вивчивши службову частину театру, в тому числі де наша "Біла сцена", експерти дійшли висновку, що її можна експлуатувати.


Планується виготовлення проєктно-кошторисної документації, після чого розпочнеться відновлення будівлі, до якого адміністрація театру планує залучати іноземних донорів.

98-й планували відкрити ще 15-го вересня, та тоді театр не отримав дозволу. Відкриватимуть 98-й театральний сезон прем'єрною виставою «Гріх» за однойменною п'єсою Винниченка, у постанові заслуженого артиста України Андрія Бакірова. Також над постановкою ще одного нового спектаклю працює запрошений київський режисер.

Колектив планує гастролювати територією нашої області. Наприклад, 13-го жовтня шевченківці покажуть прилучанам "Сватання на Гончарівці".Джерело: телеканал "Дитинець"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: драмтеатр, Мойсієнко, вистава

Добавить в: