Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Пункти незламності не розміщуватимуть на базі закладів освіти Чернігова

Пункти незламності не розміщуватимуть на базі закладів освіти Чернігова

 

Цього року у Чернігові стаціонарні «Пункти незламності» не розміщуватимуть у закладах освіти. Про це повідомив під час загальноміської наради сьогодні, третього жовтня, в.о. міського голови Олександр Ломако.— Зрозуміло, що в цьому році знову є загроза вражень критичної інфраструктури по всій країні. Вона нікуди не зникла — війна триває. В цьому році не будемо повторювати досвід 2022-го, в закладах освіти пунктів незламності не повинно бути. Це неправильно.

Там велика кількість дітей, вони регулярно спускаються в сховище. Можуть зайти незрозумілі люди, і нам це не потрібно, це неправильно з будь-якої точки зору, — сказав Олександр Ломако.

В.о. міського голови дав доручення визначитися з переліком стаціонарних «Пунктів незламності» і до кінця тижня провести засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС. Ті, які працюватимуть постійно, то пропонується їх кількість зменшити, натомість розглянути можливості для збільшення оперативного резерву. Тобто, їх роботу розгорнуть у разі необхідності.

— Для початку можемо облаштувати меншу кількість пунктів незламності, але у різних мікрорайонах міста. Також треба мати розуміння резерву, який могли б розгорнути у разі необхідності. Тому прошу визначатися, але без залучення до цього освітніх закладів: шкіл та дитсадків. До прикладу, можна відкрити ці пункти у приміщеннях ЖЕКів, закладів культури, колишніх Деснянської та Новозаводської райрад, — запропонував в.о. міського голови.

Джерело: пресслужба Чернігівської міської ради 

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пункти незламності, освіта, дитсадки, Ломако

Добавить в: