Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У ЖК «Лісовий» біля Ялівщини вже заселили перші 5 під'їздів

У ЖК «Лісовий» біля Ялівщини вже заселили перші 5 під'їздів

 

Земельну ділянку біля Ялівщини, де за радянських часів було ПМК-59, у 2015 році придбало ТОВ «Житлобудсервіс» - будівельна компанія з майже 30-річною історією. Раніше її очолював відомий у Чернігові забудовник Григорій Пузан. Після його смерті управителькою бізнесу стала 51-річна Олена Пузан. У 2020 році тут розпочалось активне будівництво нового сучасного житлового комплексу. Роботи були перервані на початку повномасштабного вторгнення, на об'єкті були часткові руйнування, через влучання снарядів. Проте будівництво відновилось і 1 серпня 2023 року у перші 5 під'їздів будинку (близько 300 квартир) заселилися власники. Вони вже встигли створити ОСББ і зараз облаштовують свої квартири. 5 родин вже живуть у новому житлі, всі інші - роблять внутрішнє оздоблення житлових приміщень. ОСББ передало обслуговування будинку управляючій компанії «Житлокомунсервіс», яка обслуговує усі будинки, зведені ТОВ «Житлобудсервіс».Олена Пузан розповіла, що унікальність даного ЖК, перш за все, у місці його розташування, по-друге, у нього є великий зручний паркінг (інші ЖК ТОВ «Житлобудсервіс» не мають подібних паркінгів), на його даху розташований дитячий майданчик.


Щодо цін на житло: до початку повномасштабного вторгнення перші 5 під'їздів продавались за ціною, що не перевищувала 18 500 гривень за квадратний метр, зараз розпочався продаж квартир у будинку наступної черги - в ньому ціни вже по 27 500 гривень за 1 кв. метр. Ціни підвищились через погіршення логістики, наприклад, цеглу доводиться везти аж з Дніпра. Ціна однієї цеглини - 10.98 грн., а до 2022-го року вона коштувала 8.20 гривень. Зниження цін не передбачається.

Коли покупці влітку цього року оформлювали право власності на квартири і треба було доплатити 50% вартості, з заявами про повернення коштів звернулось до ТОВ «Житлобудсервіс» лише 5 осіб, - повідомляє пані Пузан. Їм повернули кошти в той же день.

Джерело: "Деснянська правда"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ялівщина, Пузан

Добавить в: