Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Чернігівщині поховали власника комплексу «Бреч» та корюківської фабрики шпалер

На Чернігівщині поховали власника комплексу «Бреч» та корюківської фабрики шпалер

 

«Відійшла у вічність людина, для якої Корюківка була в кожному ударі серця», — написав голова Корюківської громади Ратан Ахмедов, повідомляючи на своїй сторінці в соцмережах про смерть відомого бізнесмена і засновника благодійного фонду «Слов’янський» Анатолія Бондаря.Він народився у 1958 році в Корюківці. Трудовий шлях розпочав на фабриці техніч­них паперів. Сюди повернувся і після строко­вої служби. Працював на керівних посадах, а в 1995 році очолив ВАТ «Корюківська фабрика технічних паперів» (нині це ПАТ «Слов’янські шпалери — КФТП»).

Анатолій Олександрович також був засно­вником ТОВ «Слав Форст», що спеціалізуєть­ся на деревообробці, племінного господар­ства «Бреч», торгового дому «Славич», низки аграрних підприємств, на яких були сотні робочих місць, а самі підприємства давали мільйонні прибутки.

Не менше, ніж бізнесмена, Анатолія Бон­даря знають як благодійника. Його фонд «Слов’янський» постійно надавав місту (зокре­ма центральній районній лікарні) значну фінан­сову допомогу. Не залишалися без підтримки і мешканці, які опинилися у складних життєвих ситуаціях. У 2010 році став повним кавалером ордена «За заслуги». У 2014 році йому було надано звання почесного громадянина Корюківського району.

Його життя обірвалося на 66-му році. У чоловіка лишились син, донька і п’ять онуків. Зять відома у політичних колах людина — 42-річний Анатолій Євлахов, який у 2014 році став народним депутатом-мажоритарником по 207 округу, з центром у Корюківці.

Прощання пройшло 13 вересня на території комплексу відпочинку “Бреч”, поховання в селі Бреч.

Люди, наближені до Анатолія Бондаря повідомляють, що він помер через проблеми з серцем.

Gorod.cn.ua за матеріалом газети “Гарт” від 14.09.2023

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Корюківка, Бондарь, Бреч, поховання

Добавить в: