Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Призупинив мовлення прилуцький телеканал «ТІМ»

Призупинив мовлення прилуцький телеканал «ТІМ»

 

Через падіння рекламного ринку компанія ТОВ «ТРК "ТІМ"» не має коштів утримувати інформаційний канал. Радіостанція та провайдер «ТІМ» продовжують свою роботу.Призупинив мовлення канал «ТІМ» з Прилук.Телеканал «ТІМ» із Прилук Чернігівської області призупинив мовлення. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомила представниця Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Ірина Сенченко. Вона підтвердила цю інформацію «Детектору медіа».

За її словами, мовлення каналу призупинене 1 вересня 2023 року на невизначений термін.

«Відповідне інформування керівництвом телеканалу було надіслане регулятору. Мовлення наразі не здійснюється в кабельній мережі та відсутнє цифрове телебачення у мм. Ніжині та Прилуках», — написала вона.

Олександр Поломарчук, директор компанії «ТІМ», у коментарі «Детектору медіа» розказав, що канал призупинив мовлення через економічні причини.


«Це був новинний місцевий канал. Утримання колективу та самого інформаційного каналу коштує великих грошей. Реклама впала до нуля, і зараз ми фінансово не можемо утримувати цей канал. Це суто фінансове питання. Якщо буде можливість, ми відновимо мовлення, але зараз ми не можемо утримувати канал», — сказав він.

Що буде далі з колективом і чи продовжить «ТІМ» мовити у ютубі, поки що не відомо. Ці питання компанія вирішуватиме впродовж місяця. За словами Олександра Поломарчука, частина співробітників працює на радіостанції «ТІМ», яка продовжує мовлення у Прилуках та районі, а також у Чернігові.

Директор компанії сподівається на розширення радіомережі: «Ми хочемо розвивати радіо у різних містах». Також компанія ТОВ «ТРК "ТІМ"» має ліцензію провайдера і продовжуватиме працювати в цій ніші. Компанія інвестує у посилення своєї мережі, щоби бути більш стійкою до можливих відключень світла, які можуть статись унаслідок ракетних атак Росії.

При цьому Олександр Поломарчук звертає увагу на те, що від телевізійних ліцензій компанія не відмовляється, і якщо фінансова ситуація покращиться, планує відновити мовлення: «Ми не відмовляємось від ліцензій, ми лише призупинили. Я мріяв, щоб ми були у Т2, щоб ми мали радіо. І ми це зробили, але зараз економічна ситуація складна».

Нагадаємо, ТОВ «ТРК "ТІМ"» (логотип — «ТІМ») отримав тимчасовий дозвіл на мовлення в цифровому мультиплексі «Зеонбуду» у травні 2022 року. Тоді Нацрада почала видавати дозволи на мовлення у Т2.

Джерело: detector.media

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Прилуки, телеканал, мовлення

Добавить в: