Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чернігівщина попрощалась з трьома захисниками

Чернігівщина попрощалась з трьома захисниками

 

6 вересня на Чернігівщині пройшли церемонії прощання з трьома військовослужбовцями, які загинули в ході повномасштабного вторгнення. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.Старший сержант Кривда Сергій Вікторович. Народився 16 січня 1984 рок
у в смт Талалаївка на Чернігівщині. Навчався в Талалаївській загальноосвітній школі. У 2002 році закінчив навчання в Дігтярівському професійному ліцеї, здобув спеціальність кухаря.

07 травня 2002 року був призваний на строкову військову службу до Збройних Сил України. У жовтні 2003 року був демобілізований. Одружився. До 2006 року працював у м. Києві автослюсарем. Останні роки проживав разом з дружиною і двома доньками в смт Дмитрівка Ніжинського району Чернігівської області.

19 травня 2022 року став на захист України. Спочатку долучився до роти охорони Прилуцького РТЦК те СП на посаду стрільця. 7 червня 2022 року долучився до одного з підрозділів військової частини А4569 на посаду техніка стрілецької роти. Далі службу ніс у складі одного з підрозділів військової частини А4722 на посаді головного сержанта інженерно-саперного взводу.

Загинув 27 серпня 2023 року під час виконання бойового завдання на одному із напрямків бойового зіткнення. Попрощалися з воїном та поховали його на кладовищі смт Талалаївка. Вдома у нього залишилися мати, сестра, дружина та дві доньки.Солдат Гапченко Богдан Миколайович народився 29 травня 1993 року у місті Прилуки. Навчався у місцевій загальноосвітній школі №10. Після закінчення школи вступив до Прилуцького професійного ліцею, де здобув професію будівельника. З 2011 року проходив строкову військову службу.

Трудова діяльність Богдана розпочалась у рідних Прилуках, пізніше у м. Києві працював старшим охоронцем магазину «Фора», а згодом - у торгівельній мережі «АТБ» м. Вінниці. На захист України став у грудні 2022 року. Загинув 27 серпня 2023 року в результаті артилерійського обстрілу противником на Запорізькому напрямку. Вдома у нього залишилися мама, дружина, брат. Поховали воїна та попрощалися з ним у Прилуках.Лейтенант Юрченко Андрій Вікторович народився 12 грудня 2001 року в місті Чернігів. Закінчив Чернігівський колегіум №11 та вступив до Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Займався дзюдо з 6 років. У 2019 році вступив до Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. 24 серпня 2021 року нагороджений пам’ятною відзнакою – медаллю «УЧАСНИК ВІЙСЬКОВОГО ПАРАДУ».

У лютому-березні 2022 року стояв на захисті Києва. 2023 року здобув диплом бакалавра Національної Академії Сухопутних Військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та отримав військове звання «лейтенант». Після закінчення Академії продовжив службу у складі одного з підрозділів військової частини А4674. В складі зведеного артилерійського підрозділу, як одного з кращих фахівців артилеристів, його було направлено на курси до Королівської школи артилерії Об’єднаного Королівства Великобританії для навчання та освоєння іноземних зразків артилерійського озброєння та техніки, які Андрій успішно завершив 24.03.2023 року.

Попри вік, командування довірило молодому офіцеру посаду командира самохідної артилерійської батареї. І вже з 1 травня 2023 року підрозділ під командуванням лейтенанта Андрія Юрченка прийняв бойове хрещення на самохідних артилерійських установках AS-90 в боях за місто Бахмут. Майже місяць самохідна артилерійська батарея під командуванням лейтенанта Юрченка брала участь у боях, вражаючи живу силу, озброєння та техніку противника, підтримуючи артилерійським вогнем підрозділи штурмовиків, та воїнів-десантників. За успішне виконання бойових завдань, та проявлену мужність був представлений до нагородження нагрудним знаком «Срібний хрест». За плечима молодого командира батареї також залишились бої за населені пункти: Оріхів, Роботине, Вербове. За особисті заслуги у забезпеченні обороноздатності України, зразкове виконання військового та службового обов’язку, виявлені при цьому честь та доблесть, командуванням військової частини було направлено подання на нагородження його відзнакою Президента України «Іменна вогнепальна зброя». Загинув 30 серпня 2023 року під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку. Попрощалися з воїном в Катерининській церкві, поховали на кладовищі Яцево.Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: захисники, попрощалися

Добавить в: