Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чернігівець створив рекордний портрет Шевченка з етикеток від місцевого виробника

Чернігівець створив рекордний портрет Шевченка з етикеток від місцевого виробника

 

Чернігівський художник Андрій Сергєєв створив найбільший портрет Тараса Шевченка в техніці аплікації. Картина має розміри 2 на З метри. Матеріалом для твору є етикетки місцевого виробника - "Здорово". Етикетки різнобарвні, тому підійшовши впритул до цієї картини глядач бачить лише кольорові плями, а на відстані - з'являєтесь чітке зображення. Одна етикетка має багато кольорів і це дає мерехтіння, як в живописі.Цей портрет є рекордним в Україні, а можливо і в світі. Автор каже, що подав заявку на рекорд ще в липні. І йому прийшла відповідь від експертів з реєстрів національних рекордів, що це єдиний у своєму роді твір - "Найбільший портрет Т.Г.Шевченка". Щоправда, за реєстрацію рекорду потрібно внести понад 30 000 гривень. Автор не готовий витратити такі кошти, тож процедура реєстрації ще не пройдена. Зараз картина зберігається на підприємстві "Здорово".

Автор твору - ветеран, учасник оборони Чернігова в 2022 році.


Андрій Сергєєв має намір свій наступний великий твір виставити на благодійний аукціон для допомоги постраждалим від ворожого ракетного удару по місту.

Тому художник просить чернігівців писати в коментарях під цим сюжетом свої побажання: чий портрет створити наступним і куди саме спрямувати кошти, отримані в разі успішного проведення аукціону.Джерело: "Північна брама"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Сергєєв, художник, етикетки, портрет, рекорд

Добавить в: