Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Лікарка зі Сновську, яку змушували повернути підйомні, виграла суд у комунальної клініки

Лікарка зі Сновську, яку змушували повернути підйомні, виграла суд у комунальної клініки

 

Стало відомо, чим за­кінчилася історія про судовий позов КНП «Сновський центр первинної медичної допомоги» (за­цікавленою особою була вказана міська рада) до 26-річної сімейної лікарки Любові Здрелько.

...У 2021 році після за­кінчення Сумського медуніверситету і прохо­дження інтернатури Лю­бов Богданівна почала працювати у Сновському ЦПМД. Їй, як і всім моло­дим спеціалістам, згідно з міськрадівською «Про­грамою місцевих стимулів для медичних працівни­ків на 2021-2022 роки» бу­ли виплачені підйомні (піс­ля вирахування податків їх сума склала 80 500 грн). Невдовзі в місті від Черні­гова відкрилася клініка сі­мейної медицини, де були кращі умови для роботи. У клініку з ЦПМД перейшли 4 лікарі. У тому числі й Лю­бов Здрелько, яка пропра­цювала в Центрі всього 4 місяці.

У цьому медзакладі то­ді пояснювали: з перехо­дом лікарів у клініку туди почало надходити і фінан­сування від НСЗУ за надані пацієнтам медичні послуги. Фінансування Центру, навпаки, зменшилося. Во­но й до цього було незна­чним, бо тут надавали по­слуги всього за трьома (із 35 передбачених Програ­мою медичних гарантій на 2021 рік) пакетами медич­них послуг. Це і стало го­ловною причиною подання позову до Любові Здрель­ко — інші лікарі, що пере­йшли в клініку, не були мо­лодими спеціалістами.

Як завжди буває в та­ких випадках, одні містя­ни схвалювали подання позову, інші збирали під­писи на підтримку лікар­ки, переконуючи, що вона не порушила вимог «Про­грами місцевих стимулів», бо після переходу в інший заклад і далі надає медич­ні послуги жителям Сновської, а не якоїсь іншої громади.

Засідання постійно пе­реносилися — відповіда­чка була на останніх міся­цях вагітності. Але врешті-решт суд відбувся. Ухвале­не ним рішення було на користь молодої лікарки. Рішення набрало законної сили 16.06.2023, апеляційна скарга не подавалась.

— Ми виграли суд. На­віть витрати на адвоката повернули, — повідомив її чоловік Іван Здрелько.

Зараз подружжя рос­тить маленьку донечку і воліє не згадувати про конфлікт.Джерело: газета “Гарт” від 24.08.2023, Ганна Юхименко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: лікарка, Здрелько, суд, Сновськ

Добавить в: