Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У міськлікарні №2 показали, як реабілітують військових

У міськлікарні №2 показали, як реабілітують військових

 

Раніше в 2-й міській лікарні функціонувало в амбулаторному режимі відділення реабілітації та відновлюваного лікування. Але зараз відновлення потребує чимало військових і кількість пацієнтів від отриманих інсультів та травм не зменшилися. Тому керівництво медзакладу за фінансування Національної медслужби здоров'я України працювало над розширенням відділення та переобладнанням палат. Долучились і благодійні організації. Нещодавно "Паляниця Україна" передала 10 функціональних медичних ліжок, доставлених з Франції.

З 1 лютого 2023 року відділення отримало статусу фізичної та реабілітаційної медицини і наразі тут активно надають допомогу в режимі стаціонару. Застосовуються сучасні підходи до реабілітації, оновлене обладнання, розширений спектр послуг. Важливо відновити звичні і, на перший погляд прості рухи, які для людей після хвороби або травми часто є дуже складними. Для цього застосовується метод ерготерапії.Сергій Заруденський проходить відновлення після травми коліна. Після 2 тижнів реабілітації може похвалитися змінами. Нещодавно він пересувався тільки на милицях, а тепер впевнено крокує по тренажерній доріжці.Сергій Середа отримав травму під час бойового завдання. Зараз проходить відновлення після важкого поранення та операції у відділення фізичної та реабілітаційної медицини, але вже відчув результат. Каже, що рука була постійно зігнута, а тепер почала рухатись і працюють пальці.

У Чернігові планують розширити потужності реабілітаційної медицини, зокрема збільшити потужності відділення реабілітації на базі Чернігівської міської лікарні №3, крім того, обговорюється створення повноцінного сучасного реабілітаційного центру, попередньо на території колишнього санаторію "Дружба".Джерело: телеканал "Дитинець"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: реабілітація

Добавить в: