Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Ольга Люліна з Бахмуту відкрила точку з продажу шаурми на Центральному ринку

Ольга Люліна з Бахмуту відкрила точку з продажу шаурми на Центральному ринку

 

Ольга Люліна народилась у Бахмуті і прожила там, скільки себе пам'ятає. Її родина змогла розпочати бізнес, відкрити піццерію-бар "Маяк", яку залюбки відвідувала місцеві жителі. Тим часом сама Оля відкрила невелику ятку, де продавала фастфуд. До повномасштабного вторгнення жінка вже знала, що таке війна, адже у 2014-му році їй довелось втікати від обстрілів росіян. Але жити довго у чужих людей вона не змогла. Перечекавши місяць у примах повернулась додому. Розповідає, як під час подій, коли виводили наших військових з Дебальцево у "Маяку" годували наших втомлених хлопців безкоштовно.
Оля вирішує залишитись у Бахмуті. У 2012-му вони почали ремонт, у 2021 святкували Новий рік у новій відремонтованій квартирі. Родина вважала своє життя дуже щасливим, поки війна не прийшла до них вдруге. Не вірили до останнього, що відбудеться повномасштабне вторгнення. На 24-те лютого готувались до дня народження двох племінників. І все ж жінка з родиною вирішила ще почекати у Бахмуті, бо не думали, що бойові дії затягнуться надовго, до того ж не хотіли покинути своє житло та бізнес. Також чоловік Ольги казав, що Бахмут дуже укріплений, з нього останні 8 років робили місто-фортецю, тож чекали у підвалі на те що ось-ось все закінчиться.

15 липня 2022 Оліну ятку, де вона продавала їжу пошкодили вибуховою хвилею та уламками. За словами жінки, коли у місті зникли електрика та водопостачання, а доставка продуктів та ліків до міста стала фактично неможливою, через постійні обстріли вона прийняла рішення їхати спочатку до Дніпра, а потім їхати у Чернігів до родичів. Тато лишився охороняти майно, категорично не хотів їхати, але і його у листопаді ледь вдалось вивезти з міста.

Зараз Бахмут нагадує місто-привид. Оля точно не знає, коли зруйнували її будинок, дачу та кафе-бар "Маяк". Фото зруйнованого помешкання випадково побачила у мережі.

Втративши все майно жінка не опустила руки і почала будувати своє заново у Чернігові. Взяла кредити, позичила гроші і відкрила нову ятку з фаст-фудом на Центральному ринку Чернігова. Тепер Оля годує чернігівців смачною шаурмою, лаваш для якої виготовляє сама, чебуреками, смаженими на сухій пательні та млинцями з начинками, які дуже схожі на деякі страви бахмутського кафе-бару "Маяк".

Ольга розповідає, що була вражена красою міста, коли вийшла в центрі з автобуса і побачила Вал та Філармонійний центр, а вже через пів години вона винайняла квартиру у місті. Після цього жінка пішла на ринок і попросила в оренду кіоск, на що новий директор відповів їй, що як раз є вільний, бо напередодні прийшов чоловік, який повернув ключі від нього, бо захотів собі ятку в іншому місці ринку.

Працівники ринку у захваті від смаколиків Ольги, усім про неї розповідають та пропонують зайти до неї і спробувати самим.Джерело: телеканал "Дитинець"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: шаурма, кіоск, ринок, переселенка

Добавить в: