Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Депутати відмовились закрити садок, куди ходять 6 дітей

Депутати відмовились закрити садок, куди ходять 6 дітей

 

- Не маю уявлення, як ми зможемо надавати послуги цьому закладу. - відреагував голова Сосницької громади Андрій Портний на результа­ти голосування депутатів селищної ради на сесії 21 липня щодо призупинення роботи дитячого садка «Джерельце» в Загребеллі (про те, що через низьку наповнюваність закладу виросли видатки на йо­го утримання повідомлялось у ЗМІ).На фото Сосницька селищна рада, світлина з сайту sosnitsa.com


За призупинення були тільки 5 народних обран­ців, 3 утрималися, а проти — 14.

- Це при тому що на той час надійшло всього 9 заяв на відвідування закладу. На сьогодні картина ще гірша - трьох дітей батьки перевели до дитсад­ка в Сосниці. У загребельському закладі, який роз­рахований на 24-х вихованців, залишилося тільки 6, - повідомили в Сосницькій селищній раді.

За підрахунками її фахівців, утримання «Дже­рельця» в нинішньому році коштуватиме бюдже­ту громади понад 1,5 млн грн, а одного вихованця — 253 879 грн. на рік. Для порівняння: в сосницькому дитсадку «Калинка», де 89 дітей, ці суми скла­дають відповідно 5,8 млн. грн. і 65,5 тис. грн у конятинському «Малятку», де 11 вихованців — 578 тис. грн. і трохи більш ніж 44 тис. грн.

Однак батьки вважають цифри щодо загребельського дитсадка завищеними. Мовляв, у вартість утримання дитини включили утримання всього двоповерхового приміщення, а садочок займає лише частину першого поверху; на початок навчального року скорочується штат працівників, а рахують той, що був раніше тощо. Вони проти того, щоб загребельських дошкіль­нят, найменшому з яких 2,5 року, підвозили до дит­садка в Сосницю шкільним автобусом, і наполяга­ють на перегляді витрат на утримання «Джерельця». Батьків підтримала більшість депутатів.

Джерело: газета “Гарт” від 27.07.2023 , Марія ІСАЧЕНКО

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: дитсадок, Загребелля, Сосниця

Добавить в: