Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Чернігівщині в останню путь провели чотирьох захисників

На Чернігівщині в останню путь провели чотирьох захисників

 

27 липня у Чернігівській області провели в останню путь чотирьох військових, які загинули в ході повномасштабного вторгнення. Про це повідомляє Чернігівський ТЦК та СП, сторінки місцевих громад, друзів та родичів загиблих.Солдат Тичинський Віктор Миколайович народився 05.09.1984 року
в смт Побузьке Кіровоградської області. Навчався в місцевій загальноосвітній школі. Після школи закінчив Улянівське професійно-технічне училище за спеціальністю "газоелектрозварювальник".

Проходив строкову службу у місті Яворів Львівської області. Після служби працював за спеціальністю. В лютому 2023 року став на захист Батьківщини. Службу ніс у складі одного з підрозділів військової частини А7293 на посаді стрільця-снайпера. Загинув 21 липня 2023 року під час виконання бойового завдання на Луганщині. Попрощалися з воїном та поховали його у селі Бригинці Бобровицької громади, де він останні роки проживав.

Молодший сержант Жеребков Олександр Сергійович народився 23.11.1994 року в селі Кобижча Бобровицької громади, де і проживав. Тут навчався в середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Після закінчення школи вступив до Мринського професійно-технічного училища, яке закінчив у 2013 році, опанувавши професію "електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування". По закінченню навчання працював в Бобровицькому РЕМі електромонтером.

З 2015 по 2016 роки проходив строкову військову службу в Національній Гвардії України. Потім працював охоронцем на підприємствах. У вересні 2022 року долучився до лав ЗСУ. Службу ніс у складі одного з підрозділів військової частини А4355 на посаді командира аеромобільного відділення. У січні 2023 року, захищаючи Соледар, отримав осколкові поранення від ворожого обстрілу, але після проходження реабілітації знову повернувся захищати Україну в найгарячіших точках на Бахмутському напрямку.

Загинув 9 липня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині, потрапивши під ворожий артилерійський обстріл. Попрощалися з воїном та поховали його на малій батьківщині. Вдома на нього чекали батьки та сестра. ворога Олександр отримав поранення несумісні з життям. Одружений не був. Дітей не мав. В скорботі залишилися батьки та сестра.Молодший сержант Жеребков Олександр Сергійович народився 23.11.1994 року в селі Кобижча Бобровицької громади, де і проживав. Тут навчався в середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Після закінчення школи вступив до Мринського професійно-технічного училища, яке закінчив у 2013 році, опанувавши професію "електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування". По закінченню навчання працював в Бобровицькому РЕМі електромонтером.
 
З 2015 по 2016 роки проходив строкову військову службу в Національній Гвардії України. Потім працював охоронцем на підприємствах. У вересні 2022 року долучився до лав ЗСУ. Службу ніс у складі одного з підрозділів військової частини А4355 на посаді командира аеромобільного відділення. У січні 2023 року, захищаючи Соледар, отримав осколкові поранення від ворожого обстрілу, але після проходження реабілітації знову повернувся захищати Україну в найгарячіших точках на Бахмутському напрямку.
 
Загинув 9 липня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині, потрапивши під ворожий артилерійський обстріл. Попрощалися з воїном та поховали його на малій батьківщині. Вдома на нього чекали батьки та сестра. ворога Олександр отримав поранення несумісні з життям. Одружений не був. Дітей не мав. В скорботі залишилися батьки та сестра.Солдат Макаренко Володимир Григорович народився 15.03.1981 року у Бобровицькій громаді, де і проживав. Навчався в Щаснівській загальноосвітній середній школі, па потім вступив у Царичанське тракторне училище Дніпропетровської області.
 
До 18 років був пастухом в колгоспі "Маяк"в Чернігівській області. У 1999 розпочав проходження строкової військової служби. Після демобілізації, почав працювати в ТОВ "Земля і Воля". У 2015-му році брав участь в антитерористичній операції на сході держави, після чого продовжив працювати трактористом в ТОВ"Земля і Воля".
 
У січні цього року став на захист Україну у складі одного з підрозділів військової частини А4773 на посаді стрільця-санітара. Загинув 14 липня 2023 року під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку. Попрощалися з воїном та поховали його у селі Щаснівка Бобровицької громади. Вдома у нього залишилась мама.Старший лейтенант Гончаров Віктор Григорович народився 22.02.1968 року в смт Понорниця на Коропщині. До початку повномасштабної війни працював футбольним тренером у Понорниці. Мав п’ятеро дітей, троє з яких шкільного та дошкільного віку. Був депутатом Новгород-Сіверської районної ради восьмого скликання.

Після 24 лютого 2022 року проявив активну громадську позицію та зробив вагомий внесок у захист і життєдіяльність громади, сформувавши й очоливши місцеву територіальну оборону. Під його чітким керівництвом була організована робота блокпостів та підготовлені окопи й бліндажі. Далі захищав Україну у складі одного з підрозділів військової частини А4784 на посаді командира механізованого батальйону. Загинув 24 липня 2023 року на Харківщині.

Попрощалися та поховали в смт Понорниця.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: попрощалися, захисники

Добавить в: