Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чернігівщина попрощалась з трьома захисниками

Чернігівщина попрощалась з трьома захисниками

 

26 липня у Чернігівській області провели в останню путь трьох мужніх воїнів, які загинули в ході повномасштабного вторгнення. Про це повідомляє Чернігівський ТЦК та СП, сторінки місцевих громад, друзів та родичів загиблих.

Майор Ткаченко Сергій Володимирович народився 31.10.1981 р. в Чернігові.

Майданівець, з березня 2014 року вступив в лави НГУ, де й надалі служив. Був у складі першого резервного батальйону, яким опікувався та який тренував Герой України генерал-майор Сергій Петрович Кульчицький.

Майор Ткаченко брав участь в бойових діях біля н.п. Слов'янськ, гора Карачун, Станиця Луганська, Миронівське, Золоте-4, Попасна, Оскіл, Святогірськ, Лиман, Білогорівка, Серебрянське лісництво.

Під час повномасштабної війни продовжив боронити Україну у лавах НГУ - у складі одного з підрозділів військової частини 3027.

Загинув 22.07.2023
під час виконання бойового завдання на Куп'янсько-Лиманському напрямку. Попрощалися з воїном у Чернігові в Катерининській церкві, поховали на кладовищі Яцево.


Сержант Барланицький Вадим Олексійович народився 18 листопада 1988 року в селі Наумівка на Корюківщині. Навчався в школі у рідному селі протягом 1995-2006 років. Отримав середню освіту. Потім навчався в Чернігові. Зі строкової військової служби був демобілізований у 2009 році.

У 2014-му та у 2017-му роках знову проходив службу у лавах ЗСУ. Потім активно займався волонтерською діяльністю, допомагав побратимам на передовій.

У перший день повномасштабної війни вчергове став на захист України у складі одного з підрозділів військової частини А1815. Був нагороджений почесною відзнакою командувача ОУВ «Запоріжжя».

Загинув 20 липня 2023 року під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку. Поховали воїна в рідному селі. Вдома у нього залишилися мати, брат, сестра і син.
 
Сержант Варчак Олексій Михайлович народився 18 червня 1976 року. Навчався у Курінській загальноосвітній школі. Потім здобув професію водія-кранівника в Ічнянському професійно-технічному училищі. Працював водієм на різних підприємствах. Останніми роками – на місцевому приватному підприємстві «УКРАГРОТРАНС».

У липні 2022 року Олексій долучився до лав ЗСУ. Служив парамедиком у складі одного з підрозділів військової частини А4699. Під час виконання бойового завдання отримав тяжке мінно-вибухове поранення. Помер 22 липня 2023 року у Запорізькій обласній лікарні. Поховали на місцевому кладовищі у Бахмачі. У воїна залишилися дружина та діти.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: попрощалися, захисники, загинули

Добавить в: