Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » З-під завалів будинку культури дістали тіло другої жінки

З-під завалів будинку культури дістали тіло другої жінки

 

Як стало відомо сьогодні вранці, внаслідок ракетного удару по Чернігівщині в одному з населених пунктів району пошкоджена будівля місцевого буди культури. За попередньою інформацією, жертви були відсутні. Пізніше виявилось, що у пошкодженому приміщенні загинули 2 жінки. Одна з жінок була працівницею БК. У якому саме населеному пункті знаходиться будинок культури - не повідомляється.

Як пізніше повідомили у телеграм-каналі Президента Зеленського - будинок культури був розташований у Гончарівському, обидві загиблі жінки були працівницями даного закладу. В етері телеканалу "Рада" очільник Чернігівської військової адміністрації В'ячеслав Чаус уточнив, що сьогодні 4 ракети були запущені по населеному пункту Чернігівського району. Спочатку року ворог здійснив таких обстрілів більше 750-ти, 6 000 приходів. З цього року 12 загиблих, більше 20 поранено, якщо рахувати з квітня минулого року, то внаслідок обстрілів з боку рф загинуло 23 особи.
Розбори завалів будинку культури ще тривають.
Чаус уточнив, що більше 90% пошкодженого росіянами майна - це цивільні об'єкти.

Фото поліції ЧернігівщинGorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: обстріли, ракети, Чаус

Добавить в: