Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Депутатка міськради Марина Рейко стала до шлюбу вдруге

Депутатка міськради Марина Рейко стала до шлюбу вдруге

 

39-річна депутатка міськради Марина Рейко змінила прізвище на Семененко. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Фейсбук. Для жінки це вже другий шлюб. Рейко - прізвище першого чоловіка. Подробиць весілля Марина не повідомила, але зазначила, що вони з чоловіком оформили шлюб за 24 години в Києві, святкування буде після Перемоги.Дату оформлення шлюбу жінка відмовилась назвати, але відомо, що в декларації за 2020-й рік, яку вона подавала у 2021 році офіційного чоловіка вона в ній не вказувала, за що їй і дорікнув нинішній очільник управління освіти ЧМР Василь Білогура.
Де і за скільки купляла сукню до церемонії оформлення шлюбу Марина також не захотіла казати.


На фото Марина Семененко у весільній сукні

Нинішнього чоловіка депутатки Семененка Сергія Олексійовича пов'язують з ТОВ "ФІРМА "ВЕНА", яке було засноване 01.12.1992 і зараз знаходиться у статусі банкрутства та ТРЦ "Голлівуд". У Марини Рейко є 2 дітей - старший син та молодша донька.

Відомо, що Марині належить земля у Чернігові біля Катерининської церкви. Тут будується її майбутній будиночок у 3 поверхи.  Жінка не зізналась чи переїхала вже туди жити з чоловіком та дітьми.

Марина Рейко, нині Семененко свою трудову діяльність розпочала у ТОВ «Фірма «Вена». Із 2010 р. - депутат міської ради 6-го скликання від партії «Громадянська солідарність». Із 4 вересня 2015 року по теперішній час - головний редактор журналу «Еспрессо по-чернігівськи», фізособа-підприємець. 2019 р. - мажоритарка, Верховна Рада 9-го скликання - самовисуванка. Округ №206, Чернігівська область. Безуспішно балотувалася до ВРУ по округу №. Набрала 4,84% голосів. Із 8 листопада 2019 року по теперішній час - бренд-амбасадорка у ТРЦ «Голлівуд». 2020 р. - Чернігівська міська рада, кандидат у мери Чернігова, партія «Європейська солідарність».

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Рейко, Семененко, шлюб, ВЕНА

Добавить в: