Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Ігор Венгер - єдиний лікар від 2-ї міськлікарні, який їздив оперувати бійців на фронт

Ігор Венгер - єдиний лікар від 2-ї міськлікарні, який їздив оперувати бійців на фронт

 

“Свого часу, в 90-і я навчався в Одеському медичному університеті імені М.Пирогова. На першому курсі ми вивчали біографії видатних лікарів минулого, як ми їх називали - «композитори»). З біографії Пирогова знаємо, що він є засновником військово-польової хірургії, принаймні на теренах тодішньої імперії.

Минуло багато часу, і от знову мені випала честь навчатись і служити в структурі, яка носить його імʼя - ПДМШ

Перший Добровольчий Медичний Шпиталь ім.М.Пирогова. Взяв участь в червневій ротації.

Склавши присягу на вірність українському народові в місці козацької слави Трахтемирові, поїхали працювати на стабілізаційному пункті, на сході нашої країни під Бахмутом, надавати першу допомогу пораненим.

В цьому пості не буде фото і відео, які ФБ буде розмивати, щоб не шокувати цивільних, але повірте, ціна перемоги дуже велика. Перемога має свій запах, запах крові і поту…”, - такий допис з'явився на сторінці у фейсбук  49-річного кардіохірурга, завідувача кардіохірургічним відділенням міської лікарні №2 Ігоря Венгера 29-го червня.

Як повідомляє газета "Вєсть" Венгер вже повернувся на своє робоче місце з місячної ротації. Його керівник - 55-річний Владислав Кухар, генеральний директор КНП "Чернігівська міська лікарня №2" сповістив, що Венгер - єдиний лікар, який побував на фронті у якості лікаря, від даного медичного закладу.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Венгер, кардіохірург

Добавить в: