Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові відкрився «дитячий простір» від Фонду «СОС Дитячі містечка»

У Чернігові відкрився «дитячий простір» від Фонду «СОС Дитячі містечка»

 

У Чернігові в Палаці дітей та юнацтва відкрився "дитячий простір" від благодійного Фонду "СОС Дитячі містечка". Тут із понеділка по суботу з 9 до 18.00 для дітей та їх батьків проводяться заняття для спілкування і розвитку.Як розповіла журналістам Віта Кнуренко менеджер мобільної бригади "Чернігівський регіон" благодійного фонду "СОС Дитячі містечка Україна" у проєкті задіяна низка фахівці, серед яких психологи, логопед, соціальний педагог. Є групові заняття та індивідуальні прийоми. Також жінка додала, що мобільні бригади тричі на тиждень виїздять на місцевість, а у Палаці фахівці будуть працювати на постійній основі. Всі послуги надаються дітям та батькам - безкоштовно.

Головна мета цього проєкту — це допомога соціально вразливим, внутрішньо переміщеним, багатодітним родинам. Але взагалі дитячий простір відкритий для всіх бажаючих.


“СОС Дитячі містечка” - це міжнародна організація, на Чернігівщині вона надає допомогу родинам із квітня 2022. А з березня цього року мобільні групи від фонду їздять по громадах області.

Відвідувачі центру позитивно оцінили його роботу.Джерело: "Північна брама"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: діти, простір, благодійники

Добавить в: