Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Приміщення колишньої жіночої консультації у Чернігові стане хабом для ветеранів

Приміщення колишньої жіночої консультації у Чернігові стане хабом для ветеранів

 

Приміщення колишньої жіночої консультації на Пирогова стане хабом для ветеранів з кімнатами психологічної підтримки. Найближчим часом його передадуть громадській організації, яка власне і буде усім цим опікуватися – про це повідомили на загальноміській нараді в муніципалітеті. Водночас, виконуючий обов’язки очільника Чернігова зазначив, що питання реабілітації наших захисників, які повертаються з фронту зараз, і після закінчення війни, надзвичайно серйозне, і місто має потенціал у цьому напрямку – йдеться про ідею облаштування потужного реабілітаційного центру як для психологічного, так і фізичного відновлення на базі дитячого табору, що вже кілька років не використовується.- Це треба робити більш масштабно. Ми розуміємо, що це серйозний виклик, і це на найближчі роки буде наш один із важливих пріоритетів роботи. Мені здається, по місту Чернігову, якщо брати, територія табору “Дружба” колишнього вона ідеально для цього підходить, ідеально просто. Тому треба не втрачати час і розробляти проєкт, який потім можна було б презентувати і міжнародним партнерам, і державі. Тому що, зрозуміло, що це серйозне фінансування, але проєкт і бачення ми маємо зробити в короткий термін для того, щоб можна було з цим потім працювати, – зазначив в. о. Чернігівського міського голови Олександр Ломако.


Ще один проєкт, пов’язаний з допомогою сім’ям в різних аспектах в умовах війни, реалізує у Чернігові UNICEF. Перший свій мобільний намет – дитячу точку Спільно, організація розмістила і відкрила на алеї навпроти ЦУМу, і планує запустити другий у сквері Богдана Хмельницького.


Ломако дав доручення підкоригувати місце розміщення та посприяти у технічних питаннях, наприклад, з електроенергією, аби локація повноцінно запрацювала -наповнена усілякими активностями та майстер-класами, а також інформаційною підтримкою батьків, зокрема і ВПО, щодо психологічної, гуманітарної чи медичної допомоги, розвитку дитини та сім’ї.

Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ветерани, реабілітація

Добавить в: