Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Паркування у Прилуках планують зробити платним

Паркування у Прилуках планують зробити платним

 

Паркування у Прилуках планують зробити платним: де хочуть облаштувати такі стоянки, розповів заступник міського голови Олександр Сивенко.- Рішення виконавчого комітету міської ради, щодо функціонування платних парковок на території міста Прилуки являється регуляторним актом, тобто регулюється відповідним законодавством України, це Закон України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності". Воно стосується широкого кола осіб, у багатьох випадках - суб'єктів господарювання м.Прилуки, а також міського бюджету.
Є вимога державних контролюючих установ про те, що міський бюджет недоотримує кошти, а саме через неврегулювання питання існування в місті платних парковок.
Відповідно до закону, який я назвав дане питання повинно бути включено депутатами міськради в план регуляторної діяльності Прилуцької міської ради.

- Якщо депутати приймуть рішення і включать дане питання в план регуляторної діяльності, то вже є напрацювання даного порядку. Є територія з якої можна розпочати. Це Привокзальна площа м.Прилуки, а потім уже дивитись щодо перезавантаження вулиць міста. Ну, наприклад, можна центральну частину - у районі колишнього універмагу, в районі колишнього центрального гастронома, швейної фабрики. Бо всі бачать, що дані парковки використовуються для не тільки тимчасового розміщення автомобіля, а і на жаль для торгівлі в невстановлених місцях.

Проєкт даного рішення депутатів було оприлюднено ще в листопаді минулого року, каже Сивенко.

Джерело: телеканал "ТІМ"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Сивенко, парковка, Прилуки

Добавить в: