Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На аукціоні у Чернігові зібрали для ЗСУ мільйон гривень за три години

На аукціоні у Чернігові зібрали для ЗСУ мільйон гривень за три години

 

1 мільйон 87 тисяч гривень вда­лося зібрати на закритому благо­дійному аукціоні на підтримку ЗСУ, який відбувся 5 червня у Черніго­ві. Серед лотів розігрували перший генеральський погон Героя України Віктора Ніколюка, прапор України з автографом Головнокомандува­ча ЗСУ, «Джавелін» із кліпу відомого електро-фолк гурту «ONUКА» та ба­гато чого іншого.

Аукціон організував благодійний фонд «Це моє місто» спільно з клубом амбасадорів української мови МОVА. CLUB_UA, громадською організацією «Лицарський хрест» та чернігівським ІТ-кластером. Відзначився він не ли­ше різноманіттям виставлених лотів, а й креативним форматом.

— Загалом благодійний вечір зі­брав близько 50 представників бізнесу. меценатів та зірок, щоб поєднати приємне з корисним — провести ве­чір у приємному товаристві і зібрати ко­шти для підрозділів ЗСУ. завдяки яким цей вечір, власне, і став можливим. - розказує один із організаторів Ярос­лав Ячний. — 3 метою безпеки захід був закритий, оскільки його відвідува­ло в тому числі й військове керівництво (зокрема начальник Чернігівської OBА В’ячеслав Чаус). Усе пройшло на найвищому рівні! За зібрані кошти бу­де придбано чотири автівки, дрони, тепловізори та багато інших дрібничок, які вкрай потрібні нашим захисникам на фронті.

Найдорожчим лотом став прапор України з підписом Валерія Залужного. Його за 155 тисяч гривень при­дбав підприємець і меценат Антон Ар­теменко. Ще за 125 тисяч гривень з молотка пішов вініловий диск із авто­графом солістки гурту «ONUКА» На­талії Жижченко. Його власником став бізнесмен із Борисполя Олексій Шос­так. До речі, він же придбав і перший генеральський погон Віктора Ніколюка — за 75 тисяч гривень. Родина відомого лікаря і нардепа від Чернігівщини Вале­рія Зуба теж придбала два лоти («Джа­велін» із кліпу «ONUКА» — за 120 тисяч гривень та уламок зруйнованого черні­гівського мосту із підписом Вячеслава Чауса — за 50 тисяч).

Окрім згаданих лотів, того вечо­ра були розіграні футболка з підписом Валерія Залужного, збитий ворожий безпілотник, рашистська радіостан­ція, сертифікат на виготовлення вечір­ньої сукні від Ricca Sposa та різноманіт­ні предмети мистецтва.

Джерело: газета “Гарт” від 15.06.2023, Олексій ПРИЩЕПА, фото з Інстаграм-сторінки Ярослава Ячного

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: аукціон, благодійність

Добавить в: