Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чернігівська компанія Collar залучила японських благодійників для допомоги лікарням

Чернігівська компанія Collar залучила японських благодійників для допомоги лікарням

 

У травні минулого року чернігівська компанія Collar розпочала свою співпрацю із неурядовою організацією Peace Winds Japan, коли Collar створили благодійний проєкт «Pets Patro»l для допомоги тваринам, які постраждали під час війни. Волонтери безкоштовно роздавали корм для тварин та інші необхідні речі у Чернігові та східних регіонах України, вивозили тварин із гарячих точок.

Потім співпраця розширилася на відновлення критичних об'єктів інфраструктури Чернігова, таких як дитячі садочки та лікарні.

У рамках цієї співпраці був підписаний договір із Чернігівською обласною психоневрологічною лікарнею з приводу закупівлі газового хроматографа у травні, це медичне обладнання вартістю більше 5 млн грн. А 1-го червня підписали договір із Чернігівською обласною та Чернігівською обласною дитячою лікарнею щодо придбання дороговартісного медичного обладнання, а саме КТ. Сумарна вартість всього медичного обладнання та допомоги 35 млн грн.

Представники неурядової організації із Японії Peace Winds Japan також профінансували відбудову дитячих садочків № 4 та № 72 у Чернігові на суму близько 20 мільйонів гривень. Садочки зазнали руйнувань та ушкоджень через обстріли та потребують відновлення, щоб діти змогли розпочати навчальний процес вчасно.

Про це повідомляє прес-служба Collar Company.


На фото Микола Синиця, виконавчий директор Collar Company, та представники лікарень.Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Collar, благодійність, лікарні, Японія

Добавить в: