Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Судима за порнографію Анжеліка Гарбуза знову оскандалилась

Судима за порнографію Анжеліка Гарбуза знову оскандалилась

 

Мати-одиначка 25-річна Анжеліка Гарбуза продовжує шокувати місто своїми витівками з сексуальним підтекстом. У вересні 2022-го ЗМІ повідомляли, що молоду жінку засудив Деснянський райсуд через розповсюдження нею порнографії (у розпал боїв за місто), але не пройшло і року, як її ім'я знову обговорюють медійники.Анжеліка відома чернігівцям під ніком Gunjelika, вона викладає на своїй сторінці в інстаграм відео та фото непристойного характеру також викладала відео з собою на порносайтах у мережі інтернет.

Цього разу скандал трапився, через її відвідини популярного у місті нічного клубу "Оранж". Жінка прийшла туди з другом, напилася і почала танцювати тверк, задерши плаття. Таким чином, вона шокувала гостей і співробітників закладу, після чого її попросили піти.

Це відео вона виклала в Інстаграм і підписала його наступним чином:

“В ефірі проект супер мама

Це я вчора на оранжі таке ісполняла, "привлєкала вніманіє" зайве до себе. Потім впала п'яна і розідрала коліно, але вже цього не пам'ятаю як трапилось.

Висновок: не треба пити щоб такими як я не бути

Крутий заклад, обов'язково повернусь як-небудь згодом (якщо впустять після такого треша).

Жопоблогерство - це хвороба.

М-да, вибачайте всі хто це бачив. Ну на*уй.”


Євген Лук'яненко (DJ Urban)
- діджей закладу різко засудив такі дії Анжеліки. На його думку такими своїми діями Анжеліка, яка досі не вибачилась, образила не тільки його особисто, а і весь персонал закладу. Євген навіть створив міні-трек, на основі запису Анжеліки, аби хоч якось присоримити її.

До речі, сама жінка на своїй сторінці зазначає, що вона немісцева і живе у Чернігові лише 3 роки. Чоловік, від якого вона народила свого сина відразу її покинув, а свої нетипові еротичні відео вона робить, задля виплеску сексуальної енергії, аби не бути одинокою і заробити гроші на комуналку.Джерело: телеканал "Дитинець"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Гарбуза, скандал, Оранж

Добавить в: