Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові судили місцеву «порнозірку»

Радио
Радио

У Чернігові судили місцеву «порнозірку»

 

24-річна Анжеліка Гасенко (прізвище змінено) упро­довж кількох місяців знімала відео з «полуничкою» і викладала їх на одно­му з порносайтів. Таким чином спо­дівалася заробити на рекламних від­рахуваннях, які вебресурс випла­чує ХХХ-моделям. Та замість грошей чернігівка мало не отримала тюрем­ний строк. Слідчі завели на неї кримі­нальну справу за виготовлення і роз­повсюдження порнографії. Днями її розглянув Деснянський райсуд.Підзаробити на безсоромних ві­део Анжеліка надумала в середині лю­того. Тоді й створила профіль на одно­му з популярних порносайтів, який вхо­дить до десятки найвідвідуваніших вебресурсів світу. Спершу дівчина виклала кілька своїх відвертих фото. А потім один за одним почала додавати відповідні відеоролики під ніком «Gunjelika».

Усе знімала сама на мо­більний телефон. Не припинила навіть у перші дні повномасштабного вторгнен­ня росії. Зокрема кілька нових відео ви­клала 9 березня — у розпал боїв за міс­то. Пізніше в Чернігові почалися перебої з інтернет-зв'язком, тож Анжеліка виму­шена була призупинити випуск «нового контенту». Продовжила, вже коли оку­пантів вибили з нашої області.

Правоохоронці вийшли на Гасенко в червні. На той момент її профіль на порносайті мав уже 3 тисячі підписників, а відеоролики сукупно зібрали майже 200 тисяч переглядів.

Вирахували Анжеліку досить просто. Вона взялася рекламува­ти посилання на порнопрофіль на своїй сторінці в соцмережах, де були вказані її справжні ім’я, прізвище і місто прожи­вання. Маючи такі дані, поліцейські лег­ко встановили, де мешкає «порнозірка», і невдовзі висунули їй обвинувачення.

Судова мистецтвознавча експертиза підтвердила, що відеофайли, зняті Анжелікою, є порнографією. За їх розпо­всюдження дівчині світило від 3 до 7 ро­ків за гратами. Втім прокуратура пішла назустріч і запропонувала матері-одиначці (в Анжеліки є 2-річний син) альтер­нативний варіант — угоду про визнан­ня винуватості в обмін на три роки умовно з іспитовим строком в один рік. Анжеліка погодилася. Тому Деснянський райсуд затвердив угоду і призначив обумовлене сторонами покарання.

Та попри все від ідеї заробити легких грошей Анжеліка не відмовилася. На своїй сторінці в соцмережах вона повідомила підписникам, що тепер замість порнографії викладатиме на сайті еротику і паралельно продаватиме свої еротичні фото та відео в закритому телеграм-каналі.

Джерело: газета “Гарт” від 15.09.2022, Юрій Нікітін, фото ілюстраційне

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: телеграм, порнозірка

Добавить в:
 
 


Центр Комплект