Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Чернігівщині попрощалися з трьома захисниками

На Чернігівщині попрощалися з трьома захисниками

 

27 травня на Чернігівщині в останню путь провели трьої захисників, які загинули, захищаючи Україну від російського агресора. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП, сторінки місцевих громад, рідних та близьких воїнів.Майстер-сержант Гламозда Дмитро Олександрович народився 14 травня 1981 року у Ріпках на Чернігівщині. Протягом 2000-2001 років проходив строкову військову службу, після чого уклав контракт та до 2008 року служив в одному з підрозділів ДПСУ.
У грудні 2019-го чоловік вдруге уклав контракт, цього разу долучившись до одного з підрозділів військової частини А1815, у складі якої зустрів повномасштабну війну та разом з побратимами розпочав боротьбу про російських окупаційних військ. Протягом цього часу наш земляк віддано боронив Батьківщину від загарбників, але, на жаль, 21 травня 2023 року загинув, виконуючи бойове завдання поблизу одного з населених пунктів Донеччини.
Попрощалися з воїном на його малій батьківщині, поховавши на місцевому кладовищі.
Молодший сержант Тонкошкурий Сергій Степанович народився 19 травня 1977 року у селі Андріївка Чернігівського району, де ріс та навчався у місцевій загальноосвітній школі. Після початку повномасштабної війни чоловік потрапив до лав оборонців Батьківщини. Службу ніс у складі одного з підрозділів військової частини А1815 та сумлінно виконував свій військовий і громадянський обов'язок, захищаючи територіальну цілісність та недоторканість Батьківщини.

На жаль, 21 травня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині Тонкошкурий Сергій загинув. Попрощалися з земляком у Чернігові в Катерининській церкві, поховавши на кладовищі рідного сел.

Молодший сержант Ананко Олександр Петрович народився 20 серпня 1985 року у селі Красне Чернігівського району. Після ворожого вторгнення у лютому 2022 року чоловік долучився до лав ЗС України, потрапивши на службу до одного з підрозділів військової частини А1815. Протягом цього часу Олександр мужньо боровся проти російських окупаційних військ, ціною власного життя виборюючи незалежність та вільне майбутнє для всього українського народу.
На жаль, 19 травня 2023 року під час боїв поблизу одного з населених пунктів Донеччини Ананко Олександр загинув. Попрощалися з воїном також у Чернігові в Катерининській церкві, поховавши на кладовищі села Красне.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: захисники, прощання

Добавить в: