Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Центральному ринку Чернігова вже продають полуницю

На Центральному ринку Чернігова вже продають полуницю

 

Травень — сезон улюблених фруктів та ягід. Ми завітали Центральний ринок Чернігова аби дізнатися, які сезонні вітаміни зараз можна придбати та чи доступні ціни для чернігівців.– Полуниця від 180 до 200 гривень за кілограм, потім груші є смачні 100 гривень за кілограм, банани 65 гривень, мандарини, до речі, дуже класні, хоч і не сезон, але смачні, 85. Апельсини Іспанія 100 грн за кілограм, Туреччина 60 грн за кілограм, - розповідає продавчиня Тетяна Сенько.

За даними головного управління статистики у Чернігівській області, з початку року споживчі ціни зросли щонайменше на 3%. Здорожчання фруктів та овочів продавці пов’язують із окупацією рашистами родючого півдня України та блокуванням морських портів, що ускладнює імпорт. 

Полуниця у Тетяни з Одеси, Вилкового і Західної Україні. Полуниця з західної України на 20 грн дешевша у закупці, але трішки кислувата, Одеська солодша. Минулого року жінка продавала полуницю по ціні 120-150 грн.

На ринку продають ябулка сортів “Семеринка”, “Горець”, “Айдаред”, “Флорина”. Вони здорожчали у порівнянні з минулом роком на 20-30%. Зараз їх ціна становить 27-30 грн. за 1 кг..

Наступними на прилавках з’являться черешня, персики та виногради. І хоча раніше фрукти везли із Мелітополя, Одеси та Херсону, цьогоріч продавці очікують на товар із Закарпаття і західних регіонів.Джерело: телеканал “Новий Чернігів”

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: полуниця, ринок, ціни

Добавить в: