Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Остерська громада закупила два шкільні автобуси «Еталон» за 6 млн. гривень

Остерська громада закупила два шкільні автобуси «Еталон» за 6 млн. гривень

 

Остерська міська рада закупила два нові шкільні автобуси «Еталон». Машини виробництва чернігівського автозаводу. Вартість обох — майже шість мільйонів гривень.

— Автобуси мають зручні низькі сидіння, що важливо для молодших школярів. Приємний бонус — під сидіннями спеціальні корзинки для рюкзаків, аби класти речі, не займаючи місця на сидіннях, — хвалиться Леонід Мисливець, голова Остерської громади.

Автобуси купили за гроші з бюджету громади. У нас 22 населені пункти, з 17 до остерських ліцеїв №1 та №2 підвозимо дітей. У нас є три автобуси, один з них ще 1995 року випуску. Щоб вчасно доставити учнів на заняття, доводилося робити кожному по два рейси. Через це деяким дітям потрібно було прокидатися о пів на сьому ранку. Уже так не буде. Адже плануємо придбати ще й третій, автобус.

28 квітня уряд прийняв постанову про надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання шкільних автобусів Думаю, що при співфінансуванні (субвенція плюс наші кошти) втілимо план. Підвозом користуватимуться більше 200 учнів.

— Леоніде Олександровичу, невже на Остерщині зростає народжуваність? Чи збільшиться кількість дітей за рахунок внутрішньо переміщених?

Є в нас і внутрішньо переміщені. І школи малокомплектні. Діти із сіл Бабарики та Волевачі нашої громади нині ходять до школи села

Скрипчин Козелецької громади. Але тепер, коли ми в ліцеї № 1 обладнали сучасне укриття майже на 800 дітей, яке відповідає всім вимогам, можемо розраховувати на те, що перейдуть учні з інших сіл.

Валентина Остерська. Фото з соцмереж

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: автобус, Остер, Еталон, школярі

Добавить в: